//
Jusztina névnap

SVSE

SVSE: serdülő-sikerek Győrben
Szép teljesítményt nyújtottak a veszprémi Sportolj Velünk SE atlétái a hétvégén Győrben rendezett korosztályos bajnokságon.
Tizenkét csapat, hatodik helyezés
A Zalaszám (ZAC) és a Sportolj Velünk SE (SVSE) duója hatodik helyen végzett az Atlétikai Magyar Csapatbajnokság döntőjében.
Két SVSE-arany a Szuper Liga döntőjében
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétái öt érmet szereztek a hétvégén az MTK Lantos Mihály Sportközpontban rendezett bajnokságon.
Varga Gréta alig 17 évesen ötödik lett az U20-as vb-n
A veszprémi SVSE kiválósága, Varga Gréta 10:48.34-es eredményével az ötödik helyen ért célba a 3000 m akadályfutás tizenhat fős mezőnyében a Nairobiban rendezett U20-as világbajnokságon. Tóthné Stupián Anikó tanítványa ezzel a szám legjobb európai versenyzője lett.
Két arany, összesen öt érem a keddi magyar mérleg
Két arany-, két ezüst- és egy bronzérem a keddi magyar termés a tokiói olimpián: a kajakos Kopasz Bálint és a birkózó Lőrincz Tamás lett első, a finndingis Berecz Zsombor, valamint a kajakos Varga Ádám végzett a második helyen, míg a Kozák Danuta, Bodonyi Dóra kajakkettes zárt harmadikként a japán fővárosban.
Szögi István a 23. helyen végzett 1500 méteren
A veszprémi Sportolj Velünk SE atlétája, Szögi István előfutamában a 12. helyen ért célba és nem jutott tovább az elődöntőbe 1500 méteren a tokiói olimpia atlétikaversenyeinek keddi napján.
Magyar éremesőt ígér a kedd, Szögi István is bemutatkozik
A birkózó Lőrincz Tamás révén egy arany- vagy ezüstérem már biztos, de a finndingis Berecz Zsombortól és a kajakosoktól is várható kiemelkedő, dobogót érő eredmény kedden a tokiói olimpián. A veszprémi SVSE atlétája, Szögi István bemutatkozik 1500 m-en.
Bartha-Kéri Bianka a 33. helyen végzett 800 méteren
Az élete első olimpiáján szereplő veszprémi Bartha-Kéri Bianka kiesett 800 méteren a tokiói olimpia atlétikai versenyeinek első napján.