Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Ittmost galéria

2009. február 6. 11:23
A székesfehérvári Méhkasaula szórólapjaiból, plakátjaiból szervezett kiállítást a veszprémi Itt Most Egyesület az Íródeák Kávé- és Teaházban. A tárlat február 5-19-ig látható.
Az Méhkasaula Kulturális Közhasznú Egyesület elmúlt 10+1 évének programjaiból, 102 szórólapon (flyer) keresztül nyújt átfogó képet a tárlat. Az eseményt Kilián László író nyitotta meg az egyesület rövid bemutatásával, valamint elmesélte a plakátok létrehozásának történetét.

A rövid bemutató után Halas Adelaida, a Petőfi Színház művésznője Máté Péter: Azért vannak a jó barátok című szerzeményét adta elő. Majd a Méhkasaula vezetője, Szepesi Imre hangulatában a Teaházhoz illő zenét szolgáltatott, miközben a vendégek megnézhették a plakátokat, illetve megcsodálhatták szintén a Méhkasaula által az épület falára vetített képeket.

Az Ittmost Egyesület most szervezett először kiállítást, de a jövőben is tervezi ilyen rendezvények szervezését. Az estről készült további képek megtekinthetők lesznek az Íródeák képgalériájában.

Molnár Nóri
további cikkek
Harminc évnyi mozgás pillanatokba zárva kultúra Harminc évnyi mozgás pillanatokba zárva Veszprémben nem könnyű elérnie senkinek, hogy a neve már-már fogalommá váljon a városban. Pláne nem kulturális téren, ahol a jó értelemben vett kritikus közösség legalább annyira érzékeny a nívóra, mint a zsigeri lokálpatriotizmusra. Gáspár Gábor, vagyis GéGé viszont jól halad azon az úton, hogy a monogramja két G-betűjéből lassan fogalom legyen, ha valaki a veszprémi fotográfiára gondol. Legújabb kiállítása, ahol a Tánc Fesztiváljának közel harminc évének fotói kerültek terítékre, egy lépéssel közelebb vitte ehhez, mégha nem is volt szándékában. ma 14:28 Új helyszínen várja az olvasókat a Veszprémi Ünnepi Könyvhét kultúra Új helyszínen várja az olvasókat a Veszprémi Ünnepi Könyvhét Megújuló környezetben, új helyszínen rendezik meg idén a Veszprémi Ünnepi Könyvhetet. A június 17. és 19. között zajló programsorozat ezúttal elhagyja a megszokott Kossuth utcai helyszínt, és az Auer Lipót sétányra, a Csermák Antal Zeneiskola előtti térre költözik, miközben a várbeli Dubniczay-palota is fontos helyszíne lesz az eseménynek. 2026. június 4. 7:31 A világ legjobbjai között táncoltak a veszprémi versenyzők, döntős helyezések a Világkupán kultúra A világ legjobbjai között táncoltak a veszprémi versenyzők, döntős helyezések a Világkupán Kiemelkedő eredményekkel zárta a horvátországi Velika Goricán rendezett Világkupa-versenyt a veszprémi KID Rock and Roll SE csapata. A május 23. és 24. között megrendezett rangos nemzetközi megmérettetésen tizenkét nemzet legjobb párosai és formációi léptek parkettre, ahol a veszprémi egyesület versenyzői több kategóriában is döntős helyezéseket szereztek. 2026. június 1. 13:16

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.