VESC – Weapon Group

Kilenc bajnoki címet szereztek a veszprémi küzdősportolók VESC – Weapon Group Kilenc bajnoki címet szereztek a veszprémi küzdősportolók A VESC-Weapon Group küzdősportolói kilenc bajnoki cím mellett három ezüstérmet szereztek az elmúlt hétvégén rendezett bajai, illetve gyöngyösi megmérettetéseken. 2024. március 26. 12:23 Kislány még, de Veszprém egyik legsikeresebb sportolója Sipos Regina Kislány még, de Veszprém egyik legsikeresebb sportolója A VESC-Weapon Group küzdősportolója, Sipos Regina győzelmet aratott a magyar bajnokság mellett a világkupán, az Európa-bajnokságon és az Európa-játékokon is, amellyel az egyéni sportokat tekintve a naptári év egyik legsikeresebb sportolója lett Veszprémben. A mindössze tizenhat esztendős K1-es portálunk megkeresésére elmondta, napról napra azért dolgozik, hogy idővel elérhesse az álmait. 2023. december 26. 9:12 Tislér Péter világkupa-győztes! VESC – Weapon Group Tislér Péter világkupa-győztes! A VESC-Weapon Group küzdősportolója, Tislér Péter az elmúlt hétvégén Törökbálinton rendezett Hanshi Kempo Világkupán bajnoki címet szerzett. 2023. december 8. 12:44 Veszprémi sikerek a nemzetközi versenyen VESC – Weapon Group Veszprémi sikerek a nemzetközi versenyen A VESC–Weapon Group versenyzői kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a naptári év utolsó kiemelt versenyén: három bajnoki cím mellett egy bronzérmet sikerült bezsebelniük. 2023. november 23. 15:24 Szavazzon az év sportpillanatára! az év sportpillanata Szavazzon az év sportpillanatára! A veszprémi sportbarátok választhatják ki, hogy mi volt a 2023-as év eddigi legemlékezetesebb sportpillanata. Szavazzon Ön is! 2023. október 10. 9:59 Kukoda nyert, Tislér ezüst-, Wild bronzérmet szerzett VESC – Weapon Group Kukoda nyert, Tislér ezüst-, Wild bronzérmet szerzett A VESC – Weapon Group küzdősportolói eredményesen szerepeltek az elmúlt hétvégén Baján rendezett WFC K1 Magyar Kupán. 2023. október 3. 8:11 Sipos Regina Európa-bajnok! VESC – Weapon Group Sipos Regina Európa-bajnok! A veszprémi küzdősportoló történelmi tettet hajtott végre: az idei évet tekintve a WAKO-szervezet összes kiemelt versenyén győzelmet aratott. Sipos Regina magyar bajnok, világkupa-győztes és Európa-bajnok lett. 2023. szeptember 8. 13:47 Mire képes egy világkupa-győztes K1-es? Sipos Regina Mire képes egy világkupa-győztes K1-es? Edzéslesen című videósorozatunk legújabb epizódjában saját bőrünkön tapasztalhatjuk meg, mekkora erő rejlik a világkupa-győztes K1-es, a veszprémi Sipos Regina ütéseiben és rúgásaiban… 2023. július 4. 4:00 Főczény Károly magyar bajnok! VESC – Weapon Group Főczény Károly magyar bajnok! A VESC – Weapong Group versenyzője, Főczény Károly bajnoki címet szerzett a Tamásiban elmúlt hétvégén rendezett combat wrestling ob-n. Kimagasló teljesítményével Károly a magyar válogatottban való szereplés jogát is kivívta. 2023. június 29. 7:43 Sipos Regina világkupa-győztes! Sipos Regina Sipos Regina világkupa-győztes! Dobos Gergely tizenhat éves tanítványa bajnoki címet szerzett a Budapesten az elmúlt hétvégén rendezett XXVIII. WAKO Kickboxing World Cupon. 2023. június 19. 11:50 Újabb bajnoki címet szerzett Sipos Regina Sipos Regina Újabb bajnoki címet szerzett Sipos Regina Az áprilisi WFC-WMO országos bajnoki címe után most hétvégén Debrecenben, a WAKO kick-box ob-n is aranyérmes lett a veszprémi Sipos Regina K1 szabályrendszerben. 2023. június 6. 11:44 Sipos Regina és Tisler Péter is bajnok lett! VESC – Weapon Group Sipos Regina és Tisler Péter is bajnok lett! A VESC – Weapon Group küzdősportolói kiemelkedő teljesítményt nyújtottak az elmúlt hétvégén Baján rendezett WFC-WMo országos bajnokságon. 2023. április 19. 12:23 Érmes helyezések a fővárosból küzdősportok Érmes helyezések a fővárosból Két arany-, két ezüst- és két bronzéremmel zárták a VESC-Weapon Group versenyzői a hétvégi Budapest Grappling Bajnokságot. 2023. április 3. 10:15 Egy arany-, két ezüst- és két bronzérem a kempo világkupáról küzdősportok Egy arany-, két ezüst- és két bronzérem a kempo világkupáról A VESC-Weapon Group versenyzői egy arany-, két ezüst- és két bronzéremmel zárták a budapesti világkupát. 2022. december 9. 12:46
1 2
közélet
A holokauszt veszprémi áldozataira emlékeztek A megemlékezést minden év április 16-án tartják meg, amely az 1944-ben, immár 80 éve történt borzalmak, a holokauszt magyarországi áldozatainkat emléknapja.   Parkot szeretnének az Úttörőház helyére Mi a városvezetés szándéka a Kopácsi utcai ingatlannal, ahol egykor az Úttörőház állt? Erre szeretne választ kapni Hartmann Ferenc önkormányzati képviselő. Nagy teret kap az új közbiztonsági koncepcióban a digitális biztonság Javában zajlik az a munka, amely során frissítik a város közbiztonsági és bűnmegelőzési koncepcióját. Az erre létrehozott munkacsoport vezetője, Pálinkás Roland hétfőn számolt be a legújabb fejleményekről. Bér-, albérlet-, utazási és képzési támogatást kapnak a 30 év alattiak A kormány Ifjúsági garancia plusz programja négy pillérre épül: bértámogatásra, lakhatási és utazási támogatásra, valamint átképzésre - ismertette Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára. Ingyenes európai vonatbérletre pályázhatnak a 18 éves fiatalok Azok a fiatal felnőttek, akik ebben a tanévben töltik be a 18. életévüket, és szeretnék bejárni Európát, kedd déltől két hétig újra regisztrálhatnak az ingyenes, Európa 32 országába érvényes Interrail vonatbérletre - tájékoztatott a MÁV-START. Nehezen, de sikerült megegyezni: összeállt az Adamecz-Gerstmár páros a választásra Hétfő délelőtt hivatalosan véget ért az a több hónapig tartó politikai egyezkedés, aminek a végén Gerstmár Ferenc LMP-s baloldali önkormányzati képviselő az Adamecz Zoltán nevével fémjelzett Együtt Veszprémért civil összefogáshoz csatlakozott. Ezzel együtt nyilvános lett az a tizenkét fős lista is, amivel elindulnak a júniusi önkormányzati választáson. Irán megtámadta Izraelt, Orbán Viktor összehívta a Védelmi Tanácsot Iránból több száz drónt indítottak Izrael irányába szombat éjszaka óta. A légitámadások következményeinek értékelésére Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délutánra összehívta a Védelmi Tanácsot a Karmelita kolostorba. Gyümölcsöt terem a plébánia kertje A tényleges szüretre ugyan még várni kell pár évet, de az alapok már adottak hozzá. Elhunyt bajtársaik emlékére ugrottak A Magyar Honvédség és jogelődjeinek legnagyobb repülő és ejtőernyős katasztrófájára emlékeztek pénteken Jutaspusztán. Új kutyafuttató építi a kutyás közösséget a Görgey utcában Csütörtök délután hivatalosan is átadták a Görgey Artúr utcai kutyafuttatót. Az eseményen megtekinthettük, amint a kutyusok felavatják a futtató eszközeit.
sport
A címvédővel és a világbajnokkal is azonos csoportban a magyar férfi kéziválogatott A címvédő és házigazda Franciaországgal, valamint a legutóbbi három világbajnokságon aranyérmes Dániával is összekerült a magyar férfi kézilabda-válogatott a nyári, párizsi olimpia csoportkörének keddi sorsolásán. Fellobbant a láng Olümpiában Kedden délelőtt a görögországi Olümpiában fellobbant a párizsi olimpia lángja. Női jégkorong: ezüstérmes a veszprémi csapat! A Rampage ezüstéremmel zárta a női jégkorong U25 A-bajnokságot. A veszprémi csapat az osztrák liga négyes döntőjébe is bejutott, ahol a negyedik pozícióban zárt. A klub szakmai igazgatója, Máhl Krisztián megkeresésünkre a játékosokat méltatta, akik az idény során kettőzőt erővel dolgoztak. Klujber: nem csüggedtünk, mint eddig Klujber Katrin szerint a magyar női kézilabda-válogatott játékosai egyszer sem csüggedtek a debreceni olimpiai selejtező során, ezért voltak képesek tornagyőztesként kvótát szerezni. A Telekom Veszprém a vármegyei derbit is megnyerte A magyar rekordbajnok könnyedén megőrizte hibátlan mutatóját, miután a vendég Balatonfüredet 33-20-ra felülmúlta a férfi kézilabda NB I hétfő esti összecsapásán. Edzők és pénzek „Csak azt kérem, hogy ne alázzatok meg... Ha jönnek az eredmények, meg fogtok fizetni. Ha pedig nem, akkor úgyis kirúgtok.” A Fűzfő nyerte a rangadót, a Tihany tizenkettőt gurított A VEHIR.HU Veszprém vármegyei labdarúgó I. osztály elmúlt hétvégéi fordulójában a második helyen álló Balatonfűzfő 1-0-ra nyert Pápán, míg a Tihany 12-0-ra múlta felül a sereghajtó Várpalotát – összefoglaló, képriport. Ilyés: a mutatott játék csodaszámba ment Ilyés Ferenc, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnöke szerint az olimpiai kvótás női válogatott játéka csodaszámba ment a debreceni selejtezőtornán, amelyen három győzelemmel az első helyen végzett. Futsal felkészülési torna: döntetlent játszottak a magyarok a svédekkel A magyar futsalválogatott vasárnap 2-2-es döntetlent játszott a svédekkel a Szlovákiában zajló, Fever Days elnevezésű nemzetközi felkészülési tornán. Párizs 2024: a norvégokkal azonos kalapban a magyar női kézilabda-válogatott A magyar női kézilabda-válogatott biztosan nem játszik az Európa-bajnoki címvédő Norvégiával a nyári, párizsi olimpia csoportkörében, mert azonos sorsolási kalapban szerepel vele.