//
Boglárka névnap

labdarúgás

Szerény körülmények, lelkiismeretes munka
Zachán Péter visszatért a Practical VLS kötelékébe, Iszlai Bence még mindig a csapattal edz. Utóbbi labdarúgó is Veszprémben folytatja? – erről is kérdeztük Pető Tamás vezetőedzőt a Komárom elleni vasárnapi (17.30) hazai bajnoki rajt előtt.
MK: Jánossomorjára látogat a Veszprém az első fordulóban
Elkészült a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójának – amelyben az NB III-as és alacsonyabb osztályú egyesületek lépnek pályára – párosítása.
Novothny Soma gólt szerzett a Dortmund ellen
A német élvonalba visszatérő VfL Bochum veszprémi nevelésű csatára, Novothny Soma gólt lőtt az előző idényben harmadik Borussia Dortmund elleni szombati barátságos találkozón.
Olaszország Európa-bajnok
Olaszország nyerte meg a labdarúgó Európa-bajnokságot: Roberto Mancini együttese a részben budapesti rendezésű torna vasárnapi döntőjében 1-1 után tizenegyespárbajban győzte le Anglia csapatát a londoni Wembley Stadionban.
VLS: győzelem az első felkészülési meccsen
A Practical VLS 2-0-s diadalt aratott a szintén harmadosztályú, vendég Sopron együttese felett a nyári felkészülési időszak első összecsapásán.
Tizennégy gólt szerzett az FTC Almádiban
Az NB I-es Ferencvárosi TC 14-0-s győzelmet aratott a házigazda, a megyei I. osztályban szereplő Balatonalmádi együttese felett pénteken a közelmúltban átadott sportközpontban.
Három zárt kapus mérkőzéssel büntette a magyarokat az UEFA
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) diszkriminatív szurkolói megnyilvánulások miatt három zárt kapus mérkőzésre büntette a magyar szövetséget.
Tizenhat csapatos lehet a megyei élvonal mezőnye
A Veszprém megyei labdarúgóidény augusztus 14-15-én a megyei kupával kezdődik, egy héttel később pedig indul a bajnokság.