//
Adalbert névnap

atlétika

SVSE: serdülő-sikerek Győrben
Szép teljesítményt nyújtottak a veszprémi Sportolj Velünk SE atlétái a hétvégén Győrben rendezett korosztályos bajnokságon.
Csapatmunka a csapatbajnokságon
Kilencedik helyen végzett a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC), valamint a székesfehérvári Hunyadi DSE duója az Atlétikai Magyar Csapatbajnokság döntőjében.
Tizenkét csapat, hatodik helyezés
A Zalaszám (ZAC) és a Sportolj Velünk SE (SVSE) duója hatodik helyen végzett az Atlétikai Magyar Csapatbajnokság döntőjében.
Két SVSE-arany a Szuper Liga döntőjében
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétái öt érmet szereztek a hétvégén az MTK Lantos Mihály Sportközpontban rendezett bajnokságon.
Érmek a legjobbak között
Három érmet és értékes helyezéseket szereztek a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) versenyzői a hagyományos atlétikai Magyar Szuper Liga-döntőben.
Kovács Tamás győzelme 10 km-en
Kovács Tamás, a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) rutinos futója nyerte a Wizz Air Budapest Félmaraton tíz kilométeres számát.
Jól teljesítettek a VEDAC atlétái
Nemzetközi mezőnyben is megállják a helyüket a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) sportolói: ezt bizonyítja a közelmúltban, a Lantos Mihály Sportcentrumban megrendezett viadal is.
Varga Gréta alig 17 évesen ötödik lett az U20-as vb-n
A veszprémi SVSE kiválósága, Varga Gréta 10:48.34-es eredményével az ötödik helyen ért célba a 3000 m akadályfutás tizenhat fős mezőnyében a Nairobiban rendezett U20-as világbajnokságon. Tóthné Stupián Anikó tanítványa ezzel a szám legjobb európai versenyzője lett.