Egyéni csúcsokat döntöttek az SVSE-atléták

2023. július 31. 10:03 // Forrás: SVSE
A veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) fiatal reménységei kiemelkedően teljesítettek a Tatabányán az elmúlt hétvégén rendezett utánpótlás liga harmadik fordulójában.

Az első versenynapon Felber Farkas Ákos kezdte a szereplést, aki 110 m gátfutásban megjavítva korábbi csúcsát (14.14) az első helyen ért a célba. A nők 100 m-es versenyszámában Schofhauser Debóra a kilencedik pozícióban zárt (13.25).

Felber Kata Zselyke először állt rajthoz 1500 m síkfutásban és elsőként haladt át a célvonalon (4:58.06). A napot Kubasi János és Babics Marcell fejezte a 400 m-es távon. Mindketten új egyéni csúcsot állítottak be. János az első helyet szerezte meg (47.50), míg Marci hetedik lett (51.76).

Fotó: SVSEFotó: SVSE

Vasárnap Schofhauser Debóra 200 m síkfutásban versenyzett (27.61). A nap leghosszabb futószámában, 3000 m akadályfutásban mérettette meg magát Kovács Botond és végül egyéni csúcsot ért el (11:09.98).

A veszprémiek a kétkörös versenyszámmal zárták a napot. A férfiaknál Marci egyéni csúccsal (1:56.75) a 3. helyen végzett, míg a nőknél Zselyke második lett (2:19.28).