Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. június 9. Félix
Veszprém
29°C
2026. június 9. Félix
Veszprém
29°C

Veszprém Aréna

A Veszprém Aréna előtt is lelkesen szurkoltak a Telekomnak férfi kézilabda BL A Veszprém Aréna előtt is lelkesen szurkoltak a Telekomnak Több száz veszprémi szurkoló nézte szombat délután az aréna előtti téren kihelyezett óriás kivetítő előtt a magyar és a lengyel rekordbajnok BL-elődöntőjét. 2022. június 18. 19:35 A válogatott szombati veszprémi mérkőzése még zárt kapus lesz kézilabda A válogatott szombati veszprémi mérkőzése még zárt kapus lesz A magyar férfi kézilabda-válogatott szombati mérkőzése még zárt kapus lesz, vagyis a horvátok elleni Eurokupa-összecsapást nézők nélkül rendezik meg Veszprémben. 2021. április 30. 15:44 A magyar válogatott Veszprémben fogadja a horvátokat kézilabda A magyar válogatott Veszprémben fogadja a horvátokat A magyar férfi kézilabda-válogatott április 28-án az Európa-bajnok spanyol csapat vendégeként lép pályára az Eurokupában, amely május elsején a magyar-horvát mérkőzéssel zárul. 2021. április 13. 18:30 Szenzációs magyar siker az Eb-címvédő spanyolok ellen férfi kézilabda-válogatott Szenzációs magyar siker az Eb-címvédő spanyolok ellen A több alapemberét nélkülöző, hét újonccal felálló magyar kézilabda-válogatott kiváló teljesítmény nyújtva, tizenkét év után legyőzte a spanyol válogatott az Eurokupa veszprémi nyitómeccsén. 2020. november 5. 4:00 Magyar–spanyol kézimeccs a Veszprém Arénában kézilabda Magyar–spanyol kézimeccs a Veszprém Arénában A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) tájékoztatása szerint megkezdődött a jegyárusítás a november 4-i Magyarország–Spanyolország férfi Eurokupa-mérkőzésre, melynek a Veszprém Aréna otthont. 2020. október 21. 18:22 Csodaszép öltöző, tekintélyt parancsoló folyosó One Veszprém HC Csodaszép öltöző, tekintélyt parancsoló folyosó A Veszprém Aréna új üzemeltetője, a Veszprém Handball Team Zrt. a péntek esti Telekom Veszprém–Lomza Vive Kielce felkészülési kézilabda-mérkőzés előtt csarnokbejárást tartott a média képviselőinek, bemutatva a létesítményben eddig megvalósul fejlesztéseket. 2020. augusztus 21. 17:23 Napirend előtt: rangos elismerés az Agórának, átkelő épül a Bedevölgyi utcai csomópontnál Napirend előtt: rangos elismerés az Agórának, átkelő épül a Bedevölgyi utcai csomópontnál Az Agóra Veszprém rangos állami elismerése és a 82-es út bővítése is téma volt 2020 első veszprémi közgyűlésén. 2020. január 30. 9:00 Elkezdődhet a 8-as és a 82-es utakat összekötő út tervezése Elkezdődhet a 8-as és a 82-es utakat összekötő út tervezése Kihirdették a közbeszerzés nyertesét, indulhat a tervezés. Az új út az épülő uszoda és a Veszprém Aréna megközelítését is biztosítja majd. 2020. január 18. 9:39 Ezúttal a halé lesz a főszerep a Bakony Expón Ezúttal a halé lesz a főszerep a Bakony Expón A termelői vásár és családi rendezvény immár hatodik alkalommal tér vissza a Veszprém Arénába november 8-10. között. A program részleteiről szerda délelőtt sajtótájékoztatón számoltak be a szervezők. 2019. október 30. 11:42 Útmutatót adnak a pályaválasztáshoz Útmutatót adnak a pályaválasztáshoz Mintegy félszáz kiállítóval, 21. alkalommal rendezi meg a Veszprém Megyei Kormányhivatal hagyományos pályaválasztási kiállítást a Veszprém Agórában pénteken és szombaton az általános iskolás korosztály számára. 2019. október 4. 11:59 Már a megnyitó is felejthetetlenre sikeredett Már a megnyitó is felejthetetlenre sikeredett Karneváli hangulatban zajlott le a 23. Cell-Cup hivatalos megnyitó ünnepsége hétfőn este a Veszprém Arénában. 2019. augusztus 13. 9:18 Arénabővítés nem, 8-as és 82-es számú utak összekötése igen Arénabővítés nem, 8-as és 82-es számú utak összekötése igen Elmarad a Veszprém Aréna 8000 férőhelyesre bővítése az aránytalanul magas költségek miatt. Mindemellett a mostani döntés nem érinti a létesítmény mögött a 8-as és 82-es számú főutak összekötését. 2019. augusztus 6. 13:49 Arénabővítés nem, 8-as és 82-es számú utak összekötése igen Arénabővítés nem, 8-as és 82-es számú utak összekötése igen Elmarad a Veszprém Aréna 8000 férőhelyesre bővítése az aránytalanul magas költségek miatt. Mindemellett a mostani döntés nem érinti a létesítmény mögött a 8-as és 82-es számú főutak összekötését. 2019. augusztus 6. 12:35
1 2
közélet
Mégis került Veszprémbe azbesztes osztrák kőzúzalék Porga Gyula polgármerster részletes tájékoztatást adott, hogy ki és hol használt osztrák eredetű, azbeszttel szennyezett kőzúzalékot.  'Az Eucharisztia közösséget teremt és reményt éltet bennünk' – Úrnapi ünnep a veszprémi várban Krisztus szentséges Testének és Vérének ünnepén, Úrnapján Dr. Udvardy György veszprémi érsek mutatott be ünnepi szentmisét a veszprémi Szent Mihály Főszékesegyházban. Az ünneplés a hagyományos úrnapi körmenettel folytatódott a várnegyedben, ahol a hívek együtt tettek tanúságot hitükről és Krisztus jelenlétébe vetett bizalmukról. Visszalépett a tapolcai jelölt, így egy régi arc lett a DK új elnöke Új pártelnököt választott a Demokratikus Koalíció, miután Dobrev Klára és az elnökség az áprilisi választási kudarcot követően lemondott. Az elnöki székért a párt tapolcai jelöltje, Bakk István is versenybe szállt, végül azonban visszalépett a megmérettetéstől. Levegőben kapta el a hídról leugrani készülő férfit Drámai körülmények között mentette meg egy 25 éves férfi életét két budapesti rendőr vasárnap kora este a Petőfi hídon. A tragédia elkerülésén szó szerint másodpercek múltak. Az egyik járőr már a levegőben kapta el a hídról leugró fiatalembert. Üres gyárcsarnokból indultak, mára a globális logisztika ütőere lett a nemesvámosi KNAPP Öt éve Nemesvámoson bezárt egy fontos nemzetközi vállalat gyára, komoly űrt hagyva maga után. Ez a bizonytalan állapot viszont csak rövid ideig uralta a település mindennapjait. Ekkor érkezett meg az osztrák KNAPP, egy papírra vetett tervvel és a megújhodás ígéretével. Mára a világ egyik vezető logisztikai vállalatának lüktető szívévé vált az itteni üzem, ahol a helyi szakemberek precizitása a globális piaci igényeket szolgálja ki. A napokban a vállalat osztrák és magyar kollégái egy nagy családként ünnepelték fennállásuk ötödik évfordulóját, felidézve a kihívásokkal teli kezdeteket és a közösen épített jövőt. Miért hagyják magasra nőni a füvet Veszprémben? Nem lustaság, hanem alkalmazkodás „Miért nem kaszálják le végre azt a füvet?” – sok veszprémi fejében megfordult már a kérdés. A megszokott, néhány centisre nyírt gyep helyett egyre több helyen magasabb fű, vadvirágok és természetesebb növényzet fogadja a járókelőket. Első pillantásra úgy tűnhet, mintha elmaradt volna a parkok gondozása, a valóság azonban éppen ennek az ellenkezője. A gyep esztétikája helyett most az ökológiai funkciói kerülnek előtérbe.   Három arannyal zárta a félév utolsó országos versenyét a veszprémi KID Rock and Roll SE Három arany-, két ezüst- és egy bronzéremmel tértek haza a veszprémi KID Rock and Roll SE versenyzői Soroksárról, ahol a tavaszi versenyszezon utolsó országos bajnokságát rendezték meg. Ingyenes MI-kurzust biztosít a pedagógusoknak a Pannon Egyetem Pedagógusnap alkalmából különleges, díjmentes képzési lehetőséggel fejezi ki elismerését és köszönetét a Pannon Egyetem a köznevelésben és szakképzésben dolgozók elhivatott munkájáért. Az intézmény ingyenesen elérhetővé teszi számukra a „Mesterséges intelligencia eszközök alkalmazása az oktatásban és a kreatív munkában” című e-learning kurzusát, közvetlen gyakorlati támogatást nyújtva a mindennapi tantermi munkához. Eldőlt: a Balaton olcsóbb, mint Horvátország Minden nyári szezon elején felmerül a kérdés: vajon a horvát tengerpart jobb ár-érték arányt kínál a magyar családoknak, mint a Balaton? A Pannon Egyetem friss kutatása tudományosan tesz pontot a kérdésre.   Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
sport
MotoGP: csak pozitív visszajelzéseket kaptak a balatoni futam szervezői A szakemberek részéről csak pozitív visszajelzéseket kapott a balatonfőkajári versenypálya szervezőcsapata a gyorsaságimotoros-világbajnokság múlt hétvégi Magyar Nagydíjáról, és jövőre is visszavárja a mezőnyt a Balaton Parkba. Férfi kézilabda-vb: nem kapott szabadkártyát a magyar válogatott A magyar férfi kézilabda-válogatott nem kapott szabadkártyát a januári, németországi olimpiai kvalifikációs világbajnokságra. Veszprémi tájfutó sikerek az országos diákolimpián – ismét első helyen a Lovassy Sorozatban hatodszor végzett az élen a Lovassy László Gimnázium az országos tájfutó diákolimpia iskolai pontversenyében. A szombathelyi döntőben a veszprémi diákok több egyéni és csapatdobogós helyezéssel járultak hozzá az újabb összetett sikerhez. Balaton-átúszás: betelt a nevezési lista Már nem lehet nevezni, mert hetekkel a rajt előtt betelt a 10 500 fős limit a 44. Lidl Balaton-átúszás 5,2 kilométeres főtávjára. Futsal NB I: nyíregyházi győzelmével lett bajnok az Újpest Az Újpest FC nyerte a férfi futsal NB I 2025/26-os szezonját, miután hétfőn a döntő negyedik felvonásán 5-2-re győzött Nyíregyházán, és ezzel 3-1-re bizonyult jobbnak a párharcban. Köszöntötték a magyar bajnok és BL-ezüstérmes Győri Audi ETO KC játékosait Szurkolóik és a város vezetői köszöntötték hétfő kora este Győrben a magyar bajnoki címet és a Magyar Kupát is elhódító Győri Audi ETO női kézilabdacsapat játékosait, akik vasárnap a Bajnokok Ligája ezüstérmét szerezték meg, miután a budapesti döntőben 31-29-re kikaptak a francia Metz HB együttesétől. Kós Hubert a világranglista élére került 200 méteres hátúszásban Kós Hubert 200 méter háton világranglista-vezető időt úszott az Austinban rendezett hétvégi viadalon. Magyar-kazah: nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen - mondta a barátságos találkozót megelőző hétfői sajtótájékoztatón a debreceni Nagyerdei Stadionban Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. Kiharcolta az ötödik meccset a Vehír Veszprém a bronzpárharcban A VEHIR.HU Futsal Veszprém 3-1-re nyert hétfő este a DEAC otthonában, a férfi futsal NB I bronzpárharcának negyedik mérkőzésén. A bakonyiak ezzel kiegyenlítették az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcot, így pénteken Veszprémben dől el a bronzérem sorsa. Veszprém Handball Academy: bajnok az U20-as, bronzérmes az U18-as csapat A Veszprém Handball Academy sikeres hétvégét zárt Dabason: a fiú U20-as csapat bajnoki címet szerzett, míg az U18-as együttes bronzéremmel fejezte be a szezont. Az U20-asok a döntőben 41–27-re múlták felül a NEKA-t, míg az U18-asok a bronzmérkőzésen 34–29-re győzték le a Széchenyi István Egyetem HT Éles csapatát.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.