Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

sport

Még csak tizenkét éves, de már nemzetközi bajnok! Még csak tizenkét éves, de már nemzetközi bajnok! A Weapon Group SC harcoshölgye, Dobos Gergely tanítványa, a tizenkét éves Sipos Regina a február 22-én Zalaegerszegen rendezett X Fight Code nemzetközi bajnokságon K1 light szabályrendszerben nem talált legyőzőre. 2020. február 26. 11:01 SVSE-siker a felnőtt fedett pályás bajnokságon SVSE-siker a felnőtt fedett pályás bajnokságon Három aranyéremmel és további öt dobogós helyezéssel zárt a veszprémi Sportolj Velünk Sport Egyesület a fővárosi BOK Sportcsarnokban múlt hétvégén rendezett felnőtt fedett pályás bajnokságon. Az SVSE sportolóit tovább dicséri, hogy két országos csúcsot, valamint hat egyéni legjobb eredményt is sikerült kiharcolniuk a kétnapos megmérettetésen. 2020. február 26. 10:25 Tizenkét góllal nyert a Telekom a Budakalász ellen Tizenkét góllal nyert a Telekom a Budakalász ellen A vendég Budakalász együttese mellett a fáradtságot is legyőzte a Telekom Veszprém az első osztályú férfi kézilabda-bajnokság keddi játéknapján. 2020. február 25. 19:27 Szikora és Zácsik is a bő keretben Szikora és Zácsik is a bő keretben Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a magyar női kézilabda-válogatott bő keretét a márciusi, győri olimpiai selejtezőtornára. 2020. február 25. 18:21 Zadarban rendezik a SEHA-liga négyes döntőjét Zadarban rendezik a SEHA-liga négyes döntőjét Április 3-tól 5-ig a horvátországi Zadar városa ad otthont a férfi kézilabda SEHA-liga négyes döntőjének. 2020. február 25. 12:16 Bulgáriai továbbjutás esetén március 27-én kezdődik a jegyértékesítés Bulgáriai továbbjutás esetén március 27-én kezdődik a jegyértékesítés Amennyiben a magyar válogatott továbbjut a nyári labdarúgó Európa-bajnokság pótselejtezőjének elődöntőjéből, akkor rögtön másnap, azaz március 27-én kezdődik a jegyértékesítés a Puskás Arénában március 31-én sorra kerülő második mérkőzésre, amely már az Eb-részvételről döntene. 2020. február 24. 19:16 Nagy pofonba szaladt a VPSE Nagy pofonba szaladt a VPSE Már az első játékrész után is tizenegy találatos előnyt tudhatott magáénak a Siófok U22, amely végül tizenkét góllal kiütötte vasárnap délután a házigazda Veszprém Pannon SE együttesét a női kézilabda harmadosztály 14. fordulójában. 2020. február 24. 17:10 Újabb német válogatottat igazolt az FTC női kézilabdacsapata Újabb német válogatottat igazolt az FTC női kézilabdacsapata Újabb német válogatott játékost igazolt a Ferencváros női kézilabdacsapata: a 26 éves Julia Behnke nyártól csatlakozik az együtteshez. 2020. február 24. 14:25 Gulyás István keretet hirdetett a márciusi összetartásra Gulyás István keretet hirdetett a márciusi összetartásra Március 2-3-án Budaörsön kerül sor a férfi kézilabda-válogatott összetartására, amelyen a klubok hozzájárulásának köszönhetően, az áprilisi hivatalos válogatott hét előtt is együtt gyakorolhat a nemzeti együttes. Gulyás István keretében 18 játékos kapott helyet. 2020. február 24. 13:15 Dean Bombac 2024-ig hosszabbított a MOL-Pick Szegeddel Dean Bombac 2024-ig hosszabbított a MOL-Pick Szegeddel Új, 2024-ig szóló szerződést írt alá Dean Bombac, a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának szlovén játékosa. 2020. február 23. 22:21 Edzőváltás lesz Balatonfüreden Edzőváltás lesz Balatonfüreden A mostani szezont követően György László váltja Csoknyai Istvánt a Balatonfüred férfi kézilabdacsapatának vezetőedzői posztján. 2020. február 23. 21:38 A címvédő Győr elvette a Brest veretlenségét A címvédő Győr elvette a Brest veretlenségét A címvédő Győri Audi ETO KC 29-28-ra győzött a francia Brest Bretagne otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, vasárnap. 2020. február 23. 20:59 Futsal Magyar Kupa: a Haladás nyerte a döntőt Futsal Magyar Kupa: a Haladás nyerte a döntőt A Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát, miután a vasárnapi fináléban 4-2-re jobbnak bizonyult az előző kiírásban győztes Berettyóújfalunál. 2020. február 23. 20:45 Hatalmas csatában nyert, csoportmásodik a Veszprém! Hatalmas csatában nyert, csoportmásodik a Veszprém! A meccs emberének választott Sterbik Árpád vezetésével egy góllal legyőzte a francia Montpellier együttesét a Telekom Veszprém, amely így az utolsó forduló eredményeitől függetlenül megszerezte csoportja második helyét a Bajnokok Ligájában. 2020. február 23. 18:39
... 799 800 801 802 803 ...
közélet
Új főispán a vármegye élén Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök - derül ki a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatból. Kevesen tudják, mi rejtőzik a veszprémi vasútállomásnál egy fém ajtó mögött Sokan elsétáltak már mellette és valószínűleg bele sem gondoltak, mi rejlik a fém ajó mögött. A Múzeumok Éjszakáján viszont megnyílt a veszprémi vasútállomás melletti bunker, ahol korabeli tárgyak és szakértői bemutató segítségével elevenedett meg a hidegháború időszaka. Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál Súlyosan megsérült egy magyar gyerek, miután szerdán lezuhant a szlovéniai bledi vár melletti kilátónál - közölte a helyi rendőrség. Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája Újabb elektromos autóbusszal bővült a V-Busz flottája, ezzel lezárult a város Zöld Busz Programja. A legújabb járművet csütörtökön mutatták be a sajtó képviselőinek, méghozzá rendhagyó módon: a tájékoztatót magán az autóbuszon tartották. Az eseményen Porga Gyula polgármester és Bartha László, a V-Busz Kft. ügyvezetője ismertette a fejlesztés részleteit, majd a bemutatót követően az önkormányzati képviselők is egy rövid városi körön próbálhatták ki az új járművet. Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt Több, a veszprémiek mindennapjait érintő kérdésben is döntött a városi közgyűlés csütörtöki ülésén. Az interpellációk között a városi hetilap önkormányzati támogatása, a Gyárkert zajterhelése, valamint a Haszkovó buszfordulóba tervezett energiatároló is szerepelt. A képviselők emellett döntöttek a részvételi költségvetés folytatásáról, több alapítvány támogatásáról, valamint számos városfejlesztési kérdésről is. A legpikánsabb esemény mégsem a Városháza falain belül, hanem a ház előtt történt, amikor egy, az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanfejlesztés miatt tiltakozó csoporttal találkozott a polgármester. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények Mintegy 250 millió forint uniós forrásból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű program, amelynek keretében négy Veszprém vármegyei intézmény részesült támogatásban. A projektnek köszönhetően új eszközök és gépjárművek érkeztek az intézményekhez, emellett a pedagógusok továbbképzéseken is részt vehettek.
kézilabda
Női kézilabda junior-vb: pont nélkül jutott a középdöntőbe a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott pont nélkül jutott középdöntőbe a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokságon, miután 27-25-re kikapott Lengyelországtól a csoportkör utolsó fordulójában, szombaton. Német, portugál és szerb ellenfél vár a Veszprémre a BL-csoportban A bajnok és Magyar Kupa-győztes Veszprém a német Füchse Berlinnel is azonos csoportba került a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének pénteki sorsolásán. Női kézilabda BL: újra összekerült a Győr és a Metz a csoportkörben A bajnok és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC újra összekerült a címvédő francia Metz HB csapatával a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki sorsolásán. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Női kézilabda junior-vb: a negyeddöntőbe jutás a magyar válogatott célja A negyeddöntőbe jutás a magyar női junior kézilabda-válogatott célja a szerdán kezdődő korosztályos világbajnokságon, amelynek a kínai Csincsung ad otthont.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.