Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

sport

Tíz nemzet verseng Veszprémben Tíz nemzet verseng Veszprémben A Modernc táncsportok világbajnokságának ad helyet megyeszékhelyünk június 23. és 26. között. Veszprémieknek is szurkolhatunk majd. 2011. június 7. 15:44 Centrumos siker az ob-döntőben! Centrumos siker az ob-döntőben! A 69 kg-ban induló Krebsz Martin ezüstérmet szerzett Tatabányán rendezett diák II. korcsoport szabadfogású ob döntőjében. 2011. június 4. 9:45 Mocsai Lajos a csapatépítésről kézilabda Mocsai Lajos a csapatépítésről Mocsai Lajos volt a vendége a Verancsics Akadémia "Gondolatok az innovációról" címmel kezdődött előadássorozatának. 2011. május 31. 22:22 Szinte mindent vittek a centrumosok Az ötödik alkalommal megrendezett Enying-kupa szabadfogású birkózóverseny kiváló, sokszor sziporkázó küzdelmeket hozott. 2011. május 31. 15:53 Bronzérmes a VESC A VESC kosárlabdacsapata rendkívül szoros meccsen szenvedett vereséget az Egertől a másodosztály rájátszásának utolsó meccsén. 2011. május 29. 15:27 Családi foci E-ON családi focit rendeznek Gyulafirátóton, szombaton. A szervezők 4 fős csapatok jelentkezését várták. 2011. május 27. 17:37 Női foci döntő Veszprémben A megyeszékhely rendezhet a vidéki városok közül először országos ifjúsági női döntőt labdarúgásban. 2011. május 25. 19:39 Legyőzte a bajnok a VESC kosarasait Molnár István tanítványai a már bajnok Jászberény otthonában szenvedtek vereséget az NB I/B rájátszásának utolsó előtti körében. 2011. május 23. 14:14 Baján vitézkedtek dzsudokáink A Veszprém Judo SE versenyzője, Horváth László Levente remek versenyzéssel szerzett ezüstérmet a diákolimpián. 2011. május 23. 10:54 Másfél ezren futottak Másfél ezren futottak Minden eddiginél többen, 1550-en vágtak neki a 3 kilométeres távnak a 6. K&H olimpiai futónapon Veszprémben. 2011. május 22. 16:46 Szivacskéziben is remekelünk Szivacskéziben is remekelünk A hagyományos kézilabda előszobájának tekinthető szivacskéziben bejutott az országos döntőbe a Padányi iskola leány csapata. 2011. május 22. 16:16 Előtérben a környezet és a sport Környezetvédelmi és Sportnapot tartanak május 21-én 10 órától Veszprémben, a Pápai úti Shell kút mögötti területen. 2011. május 18. 9:29 Mozdulj rá! Mozdulj rá! Czanik Balázs fitnessguru most Veszprémbe látogat, hogy a megyeszékhelyen is megmozgassa az embereket. 2011. május 17. 14:04 Olimpiai futónapok Veszprémben Olimpiai futónapok Veszprémben Vasárnap ismét olimpiai bajnoknak érezhetik magukat mindazok, akik lefutják a 3 kilométeres veszprémi távot. 2011. május 17. 13:46
... 1519 1520 1521 1522 1523 ...
közélet
A tudomány beköltözött a Kossuth utcára – megnyílt az MTA interaktív vándorkiállítása Veszprémben Aki a következő hetekben végigsétál a Kossuth utcán, könnyen belefuthat valamibe, amire talán nem számítana egy belvárosi séta során: a Magyar Tudományos Akadémia történetébe. A Posta előtti téren nyílt meg ugyanis a „Mozgásban a tudomány” című interaktív vándorkiállítás, amely az Akadémia fennállásának 200. évfordulója alkalmából indult országjáró útjára. Egy estére sportpályává változik Veszprém Miután márciusban a Kihívás Napján több ezer veszprémi bizonyította, hogy a városban komoly ereje van a közösségi mozgásnak, júniusban újabb alkalom érkezik arra, hogy együtt mozduljunk meg. Június 12-én Veszprém is csatlakozik a Mozgás Éjszakája országos programsorozathoz, amelynek keretében egészen éjfélig várják a sportolni vágyókat az Erzsébet-ligetben és a város, valamint a régió számos másik pontján. Hétpecsétes titok a jövő évi veszprémi tájfutó világbajnokság versenypályája Veszprém és térsége 2027 augusztusában a nemzetközi tájfutó sportélet fókuszába kerül – jövő augusztusában rendezik a tájékozódásifutó-világbajnokságot a térségben, aminek hivatalosan is megalakult a szervezőbizottsága. Bár az előkészületek már elindultak, a legfontosabb részletet, a pontos versenypályák helyszíneit szigorúan őrzik, hogy mindenki valóban egyenlő esélyekkel indulhasson. 'Menthetetlenül egyek vagyunk' - Veszprémben is megemlékeztek Trianonról Közösen helyezte el az emlékezés rózsáját a veszprémi Trianon-emlékműnél Porga Gyula polgármester, Sótonyi Mónika alpolgármester, Varga Tamás alpolgármester és dr. Gáspár Levente országgyűlési képviselő a nemzeti összetartozás napján rendezett városi megemlékezésen. Itt nem a kilométerek számítanak, bárki csatlakozhat a Veszprémi Tekergőhöz A legtöbb sporteseményen eredményeket hirdetnek, helyezések születnek és stopperórák mérik a teljesítményt. A Veszprémi Tekergő azonban egészen másról szól. Itt nem az a fontos, hogy ki teker a leggyorsabban vagy a legtöbb kilométert, hanem hogy minél többen nyeregbe pattanjanak, és felfedezzék Veszprém biztonságos kerékpárútjait. A közönségkedvenc elismerése – Gasper Marguc Pro Meritis-érmet vehetett át A magyar bajnok és kupagyőztes One Veszprém férfi kézilabdacsapatának távozó szlovén jobbszélsője, Gasper Marguc szerdán Pro Meritis-érmet vehetett át Veszprém polgármesterétől, Porga Gyulától. Újra terjed a szőlővész a Balatonnál – közös védekezés szükséges A Balaton borvidékein a tavalyi szezon után újra egyre nagyobb kihívást jelent a szőlő aranyszínű sárgaságát okozó fitoplazma fertőzés, amely az amerikai szőlőkabóca közvetítésével rohamosan terjed a szőlőültetvényeken. Bérelhető üzlethelyiségek és parkolóhelyek várják a vállalkozásokat a veszprémi Praktikerben Kiváló elhelyezkedésű üzlethelyiségeket és parkolóterületeket kínál bérlésre a veszprémi Praktiker. Kedvező feltételek mellett bérelhető egy 30 és egy 80  négyzetméteres üzlethelyiség, valamint külső parkolóhelyek a veszprémi Praktiker területén. Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje - közölte szerdán a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház az MTI érdeklődésére. Mi lesz a vadkárokkal Veszprém vármegyében? Egyre több vad jelenik meg a lakott területek közelében Veszprém vármegyében, és ezzel párhuzamosan nő a vadak által okozott károk száma is. A probléma különösen érzékenyen érinti azokat a városrészeket és településrészeket, amelyek közvetlenül erdős, mezőgazdasági vagy vadgazdálkodási területek mellett helyezkednek el. Az önkormányzat a lakosság bevonásával tervez lépéseket.  
kézilabda
Női kézilabda BL: sorozatban harmadik sikeréért száll harcba a Győr Összességében nyolcadik, sorozatban pedig a harmadik sikeréért száll harcba a női kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi, budapesti négyes döntőjében a Győri Audi ETO KC. Nagy László: stabil a Veszprém gazdasági háttere A különféle híresztelésekkel ellentétben stabil a friss bajnok One Veszprém férfi kézilabdacsapatának háttere, így bizakodva készül a klubvezetés az új szezonra – hangsúlyozta az InfoRádiónak Nagy László, a bakonyi klub sportigazgatója. Férfi kézilabda NB I: a Tatabánya válogatott beállót, a Győr gólkirályt igazol Szűcs Bence válogatott beálló távozik a francia élvonalbeli USDK Dunkerque férfi kézilabdacsapatától és Tatabányára igazol, az NB I-es gólkirály Kovács Tamás pedig a NEKA-tól Győrbe szerződik. A közönségkedvenc elismerése – Gasper Marguc Pro Meritis-érmet vehetett át A magyar bajnok és kupagyőztes One Veszprém férfi kézilabdacsapatának távozó szlovén jobbszélsője, Gasper Marguc szerdán Pro Meritis-érmet vehetett át Veszprém polgármesterétől, Porga Gyulától. Európai kézilabdaligák: Imre Bence öt gólja Imre Bence öt góllal a THW Kiel legeredményesebb játékosa volt a GWD Minden otthonában 34-30-ra elveszített mérkőzésen a német férfi kézilabda-bajnokság szerdai játéknapján. Xavier Pascual: nagyon elégedett vagyok a szezonnal Nagyon elégedett vagyok a szezonnal, a Super Globe-ot két hosszabbítás után, egy góllal vesztettük el, a final fourból hét méteresekkel estünk ki. Megértem, hogy a szurkolók azt szerették volna, hogy négyes döntőbe legyünk, megpróbáltuk, közel voltunk, mindent beleadtunk – fogalmazott Xavier Pascual, a bajnok One Veszprém férfi kézilabdacsapatának spanyol vezetőedzője az OTP Bank-Szeged elleni győztes bajnoki döntő után. Szegeden is nyert a Veszprém – zsebben a harmincadik bajnoki arany! Harmincadik bajnoki címét szerezte meg a One Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely kedd este a döntő második, idegenbeli meccsét is megnyerte az OTP Bank-Pick Szeged ellen. Xavier Pascual legénysége az idény során ötödször is legyőzte legnagyobb honi riválisát, ráadásul az idei bajnokságban egyetlen pontot sem vesztett. Döntéshozatal nélkül ért véget Chema Rodríguez keddi beszámolója Döntéshozatal nélkül ért véget Chema Rodríguez keddi beszámolója, amelyet a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya a magyar szövetség (MKSZ) elnökségi ülésén tartott. Sipos, Palasics és Bartucz csapata nyerte a férfi EL-t Sipos Adrián, Palasics Kristóf és Bartucz László csapata, az MT Melsungen 24-23-ra nyert az Imre Bencét foglalkoztató THW Kiel ellen a férfi kézilabda Európa Liga vasárnapi döntőjében. Férfi kézilabda EK: a Tatabánya kettős vereséggel alulmaradt a döntőben A Tatabánya 31-25-re kikapott az északmacedón GRK Ohrid otthonában a férfi kézilabda Európa Kupa döntőjének vasárnapi visszavágóján, így kettős vereséggel alulmaradt a párharcban.

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.