Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 19. József
Veszprém
7°C
2026. március 19. József
Veszprém
7°C

Jó hangulatú bálon emlékeztek a veszprémi városháza dolgozói a közösen megélt élményekre

2025. február 22. 12:50
Második alkalommal szervezték meg, de nem utoljára a Városháza Nyugdíjas Klub bálját Veszprémben az Agórában.

A Városháza nyugdíjas kollégái nem olyan régóta alakítottak klubot, viszont nagyon hamar sikerült egy összetartó, aktív közösséggé formálódniuk.

Ennek bizonyítéka a péntek este az Agórában tartott báljuk is, amit második alkalommal, hagyományteremtő céllal szerveztek meg.

Az eseményre személyesen ellátogatott Porga Gyula polgármester és Sótonyi Mónika alpolgármester is, akik régi kollégáikként köszöntötték az egybegyűlteket.

A polgármester rövid köszöntőjében kiemelte, örül annak, hogy a veszprémi városházán olyan barátságos és összetartó légkörben dolgozhatnak az emberek, ami megalapozza azt, hogy a nyugdíjas években is tartsák a kapcsolatot és egy közösséget alkossanak.

Bíztatta őket, hogy idézzék fel a közös emlékeket és élményeket, ezzel is erősítve a formálódó közösségüket.

Porga Gyula ajándékkal is készült az eseményre, amit a tombola nyereményei között sorsoltak ki, de az estet zenés és táncos programok is színesítették.

Utóbbiról a Cholnoky Mozgásművészeti Stúdió fiatal táncosai gondoskodtak.

vehir.hu
Kovács Bálint
további cikkek
Március végén rajtol a III. Ada–Alu Sportrégió Félmaraton Veszprémben közélet Március végén rajtol a III. Ada–Alu Sportrégió Félmaraton Veszprémben A Pannon Triathlon Club Veszprém–Balaton 2026 Európa Sportrégiója program részeként március 28-án rendezi meg a III. Ada–Alu Sportrégió Félmaratont. A Megyeház tér ezen a napon a mozgás és a közösség találkozópontjává válik, ahonnan a résztvevők biztonságos, forgalomtól elzárt útvonalakon indulhatnak neki a különböző távoknak. ma 11:36 A tartós gyógykezelés alatt álló gyermekek iskolai visszatérését segíti a Veszprémi Tankerületi Központ szakmai napja A Veszprémi Tankerületi Központ „Beteg gyermek az osztályban” címmel szervezett szakmai napot pedagógusok számára. A program az „Esélyt a gyermekeknek!” című, RRF-1.2.4-25-2025-00008 azonosítószámú projekt keretében valósult meg. A projekt a Széchenyi Terv Plusz, valamint Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Terve program keretében, az Európai Unió támogatásával valósult meg. ma 11:06 Száz LEGO minifigura árasztja el Veszprém utcáit április 4-én közélet Száz LEGO minifigura árasztja el Veszprém utcáit április 4-én Mindenki életében van egy korszak, amikor a legfontosabb kincsek a tenyerünkben is elférnek. Ezt az élményt hozza el most nagyban Prevics Attila, a Haszkovó utcai Játék bizományi üzlet vezetője, aki április 4-én nem kevesebb, mint száz LEGO-figurát rejt el Veszprém utcáin, hogy aztán a kalandvágyók egy izgalmas játék keretében megtalálhassák őket. Az egyedülálló, tíz városrészt érintő figuravadászat zseniálisan ötvözi a nosztalgiát az aktív kikapcsolódással, miközben a résztvevők újra felfedezhetik a város ikonikus helyszíneit és helyi vállalkozásait. ma 17:31

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.