Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Az objektív valóság és szubjektív vágyak egyensúlyát kell 2025-ben megtalálni!

2025. január 11. 11:26
A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara által közzétett videóban két percben elhangzik mindaz, ami az idei évben vezeti majd a helyi döntéshozókat és intézményvezetőket.

A hagyományos újévköszöntő ünnepségen készült videóban Dr. Abonyi János, a Pannon Egyetem rektora, Porga Gyula, Veszprém polgármestere és Dr. Simon Attila, a helyi iparkamara elnöke foglalta össze tömören, hogy hogyan képzelik el azt, hogy a mostani bizonytalan világpolitikai és gazdasági helyzetben Veszprém mégis sikeres maradhasson.

vehir.hu
további cikkek
„Nem vagyunk és nem is lehetünk pesszimisták!” közélet „Nem vagyunk és nem is lehetünk pesszimisták!” Újabb jelét adta Veszprém annak, amiről a politikai döntéshozók, intézményvezetők és a legnagyobb cégek irányítói az utóbbi időszakban már többször beszéltek. Habár 2025 még bőven tartalmaz bizonytalanságot, a stratégia, hogy Veszprém az idei évben is sikeres legyen már létezik. Mindez szombaton a város hagyományos újévköszöntő ünnepségén is megerősítést nyert, ahol a közös koccintás mellett még egy ünnepi eseményre is sor került, Rasovszky Kristófot a Pannon Egyetem díszpolgárává avatták. 2025. január 4. 17:53 Navracsics Tibor: Ne azt a 20%-ot keressük, ami szétválaszt, hanem azt a 80-at, ami összeköt! újévköszöntő Navracsics Tibor: Ne azt a 20%-ot keressük, ami szétválaszt, hanem azt a 80-at, ami összeköt! Megtartotta hagyományos újévi fogadását a Veszprém Vármegyei Önkormányzat, ahol számos térségi polgármester és intézményvezető előtt Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter már az EKF utáni feladatokról beszélt, hangsúlyozottan különböző világnézeteket és ideológiákat meghaladva. 2024. január 12. 13:03 Város és egyetem vállt vállnak vetve Város és egyetem vállt vállnak vetve Van Veszprémben egy régi hagyomány, egy olyan, ami régebbi, mint az Utcazene, vagy a VeszprémFest, ami akkor indult, amikor a kézilabdacsapatot még Fotexnek hívták. Ami bizonyítja, hogy a Pannon Egyetem és Veszprém város a kezdetektől összefonódtak, és ha korábban nem is olyan szorosan, mint manapság, de mindig egy úton haladtak. A januári újévköszöntő ünnepség, amit szombaton tartottak az egyetem aulájában ezt idén is tökéletesen bizonyította. 2024. január 7. 11:25 A jókívánságok és a remény szellemében indították útjára a 2020-as esztendőt A jókívánságok és a remény szellemében indították útjára a 2020-as esztendőt Hagyományos újévköszöntő ünnepségén engedte útjára a 2020-as esztendőt Veszprém város és a Pannon Egyetem szombaton. A rendezvényen Udvardy György veszprémi érsek a jókívánságok fontosságáról beszélt. 2020. január 4. 14:43

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.