4°C
4°C

Hétgólos meccsen maradt alul az éllovas

2022. május 9. 18:07
A félidőben még vezetett, végül azonban kikapott a Balatonszepezd vendéglátójaként a listavezető Csabrendek a CoreComm SI megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában.

Szombat egyetlen találkozót rendeztek a megye II-ben, amelyen a Szilágyi DSE sima vereséget szenvedett a vendég Öskütől (1-5).

Az éllovas Csabrendek vasárnap a Balatonszepezdet fogadta. A szünetben még a hazaiak vezettek 2-1-re, a tópartiak azonban a ráadásban fordítani tudtak (3-4). A listavezető előnye így hat pontra csökkent a második Ösküvel szemben.

Ugyancsak gólzáporos meccset vívott a Balatonfüredi USC és a BKSE-Peremarton, a remekül rajtoló fürediek mindhárom pontot otthon tartották (3-2).

Szintén 3-2-vel végződött a Taliándörögd kontra Somló SC derbi, noha a szünetben még a vendégek álltak nyerésre.

CoreComm SI megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság, 21. forduló:

Május 7., szombat

Szilágyi DSE–Gostech PV Öskü FC 1-5 (1-2)
Gólszerzők: Kovács M. (10.), ill. Hulka (2., 67.), Talián (22., 85., 88.)

Május 8., vasárnap

Csabrendek FC–Balatonszepezd ÖKSC 3-4 (2-1)
Gólszerzők: Berkes (39.), Busa (42.), Orbán (81.), ill. Kovács K. (28.), Horváth A. (64.), Kulman (65. – öngól), Szokolai (93.)

Balatonfüredi USC–BKSE-Peremarton 3-2 (3-1)
Gólszerzők: Bene (5., 7.), Poráczki (11.), ill. Dufek (15.), Karáth (75.)

Taliándörögd SE–Somló SC 3-2 (1-2)
Gólszerzők: Szalai (20.), Szarka (76.), Kocsis (80.), ill. Kiszlinger (31.), Szabó Á. (33.)