Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
6°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
6°C

Kapcsolatok és közösségek

2024. május 23. 10:13
A Veszprémi Érseki Főiskola Pedagógia Tanszéke fotó- és rövidfilmpályázatot hirdetett középiskolások és felsőoktatásban tanulók számára Kapcsolatok és közösségek címmel.

A pályázat célja az volt, hogy a tanulók, a hallgatók megmutathassák, mit jelentenek számukra a személyes és a társas kapcsolatok, a közösségek. A pályázat lehetőséget adott arra, hogy a diákok sokszínűen, kreatív módon mutassák be az emberi kapcsolatok értékét az individualizmust túlhangsúlyozó világban.

Pályázni két kategóriában lehetett:

egy fotó, fotómontázs vagy kollázs elkészítésével és/ vagy egy maximum 3 perc időtartamú rövidfilm összeállításával.

A pályázati időszak 2023. november 25.- 2024. március 15. volt.

A pályázati időszakban 47 pályamunka érkezett be: 43 db fotó és 12 db kisfilm.

A pályázat eredményhirdetésére 2024. május 8-án került sor a Veszprémi Érseki Főiskolán.

A program keretében Bognárné dr. habil. Kocsis Judit, a Pedagógia Tanszék tanszékvezetője átadta a helyezést elért hallgatóknak az oklevelet és a díjakat.

A beérkezett fotópályázatok anyagai kiállításra kerültek a főiskolán, a díjazott rövidfilmek pedig megtekinthetőek voltak a délutáni Filmnap keretében.

vehir.hu
további cikkek
Az örömmel végzett mozgásnak nincs infrastruktúrafeltétele Európa Sportrégiója Az örömmel végzett mozgásnak nincs infrastruktúrafeltétele Nyolc állomás, több tucat résztvevő, rengeteg kérdés és még több kreatív ötlet – így lehetne röviden összefoglalni a Veszprém-Balaton Európa Sportrégiója 2026 pályázati információs fórumainak körútját, amely során az érdeklődők megismerhették a hamarosan megnyíló pályázati lehetőségeket. A Veszprém, Balatonfüred, Ajka, Balatonfűzfő, Keszthely, Dudar, Herend és Tapolca érintésével zajló roadshow tapasztalatairól Bonyhádi Szilvia, a VEB 2023 Zrt. projektmenedzsere mesélt. tegnap 13:23 Megbecsült család a Bárczi közössége közélet Megbecsült család a Bárczi közössége Megrendezte hagyományos éves gálaműsorát a Bárczi Gusztáv iskola pénteken az Agórában. A művelődési ház színpadán a gyerekek megmutathatták tudásukat és tehetségüket a nézőteret zsúfolásig megtöltő családtagoknak. 2025. november 29. 14:34 Hogyan születik a sikeres fiatal? oktatás Hogyan születik a sikeres fiatal? A KIM – Nemzeti Pedagógus Kar szakmai konferenciáját a SÉF iskolában rendezték meg csütörtökön, ahol Kövesdi Anett, a Veszprémi Szakképzési Centrum főigazgatója részletesen bemutatta, milyen komplex és sokrétű tehetséggondozási rendszer működik a vármegyében. A rendezvényen általános iskolai és szakképzési intézmények pedagógusai, vezetők és szakemberek vettek részt, hangsúlyozva: Veszprém vármegye oktatási közössége valódi, egymást támogató szakmai hálót alkot. 2025. november 28. 12:03

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.