Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C

Tizenegy úrkúti gól a rátóti hálóban

2021. augusztus 30. 6:03
Kiütéses győzelmek, sorsdöntő büntetők, fordulatos meccs – ez történt a Vehir.hu megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójában.

Már kedden megkezdődött a második forduló a megyei élvonalban, amikor is Herendre látogatott a címvédő Tihany, s aratott kiütéses győzelmet (0-10). Ezt a nem mindennapi teljesítményt is felülmúlta a Gyulafirátóton vendégeskedő Úrkút, amely a vasárnapi találkozón egy híján egy tucat gólig jutott (0-11).

A Gyulafirátót-Úrkút mérkőzésről készített képgalériánkat a cikk alján találjaA Gyulafirátót-Úrkút mérkőzésről készített képgalériánkat a cikk alján találja

A Tapolca – szintén vasárnap – ugyancsak fölényes diadalt ünnepelhetett az újonc Szentantalfa vendéglátójaként (6-1).

A forduló szombati rangadóján a házigazda Fűzfő – Liszi Márk 87. percben értékesített büntetőjével – 1-0-ra verte az Ajka Kristályt. Szintén egy tizenegyes döntött a Pét és az újonc Zirc ütközetén, melyet a hazaiak 25 éves játékosa, Simon Benjamin jegyzett (1-0).

A Devecser a mesterhármasig jutó Sáringer Dávid vezetésével 5-1-re verte a Csetényt. Igencsak fordulatos meccset vívott a Várpalota és a Sümeg. A szünetben ugyanis még a hazaiak vezettek, végül azonban a Sümeg örülhetett (2-3).

Vehir.hu megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság, 2. forduló:

Kedden játszották:

Herendi PSK–Tihanyi FC 0-10 (0-3)
Gólszerzők: Henn (24., 29., 45.), Nagy D. (52.), Varga Á. (53.), Király (61., 66. – a másodikat büntetőből), Nemes (76., 86.), Slemmer (80.)

Szombaton játszották:

Fűzfői AK–Ajka Kristály SE 1-0 (0-0)
Gólszerző: Liszi (87. – büntetőből)

Péti MTE–FC Zirc 1-0 (0-0)
Gólszerző: Simon B. (50.)

Devecser SE–Csetény SE 5-1 (2-1)
Gólszerzők: Sáringer (19., 47., 64), Nagy Sz. (26.), Horváth R. (81.), ill. Venczel (30. – öngól)

Várpalotai BSK–Sümeg VSE 2-3 (2-1)
Gólszerzők: Nagy D. (17.), Borbély G. (23.), ill. Szakonyi (4.), Varga T. (67., 80.)

Vasárnap játszották:

TIAC VSE–Szentantalfa NVSE 6-1 (0-3)
Gólszerzők: Péter (4.), Tóth M. (30., 45.), Szabó L. (50.), Csik (70.), Ladányi (85.), ill. Szigeti (71.)

Gyulafirátót SE–Úrkút SK 0-11 (0-5)
Gólszerzők: Uj (9.), Reizinger (12., 16., 48.), Kovács G. (31. – büntetőből), Horváth Á. (36., 61.), Nagy R. (63., 78.), Márton (73.), Hardi (90.)

Balatonalmádi SE–Magyarpolány SE – elhalasztva

Tabella

Forrás: adatbank.mlsz.hu

 

Galéria
Gyulafirátót SE – Úrkút SK 0-11

 

vehir.hu
Szalai Csaba

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.