Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C

Nagy Attila vehette át az idei Bujtor-emlékgyűrűt

2015. december 22. 21:34 // Forrás: Veszprémi Petőfi Színház, mti
Nagy Attila, a Veszprémi Petőfi Színház cipésze kapta meg a színházi háttérmunkásoknak járó elismerést, a Bujtor-emlékgyűrűt a 2015-ös évben.

Az elismerést a teátrum korábbi igazgatójának, Bujtor Istvánnak az özvegye, Bujtor Judit alapította azzal a céllal, hogy a "láthatatlan" színházi dolgozókat is elismerjék. A díjat ötödik alkalommal adták át, a társulat tagjainak titkos szavazati alapján.

Nagy Attila elmondta: megtiszteltetés számára, hogy megkaphatta ezt az elismerést, örül, hogy Bujtor Judit öt évvel ezelőtt úgy érezte, a színházi háttérmunkásoknak is jár egy elismerés.

Bujtor Judit a keddi veszprémi ünnepségen elmondta: büszkeséggel tölti el, hogy az emlékgyűrűt már ötödik alkalommal adják át azoknak az embereknek, akiket Bujtor István a csapatmunkában a legfontosabbaknak tartott: a színházi háttérdolgozóknak.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.