Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Hidegfront kíséri az iskolába a gyerekeket

2014. augusztus 31. 10:16 // Forrás: VMeteo.hu
Holnap 20 fok alatt maradhat a hőmérő higanyszála a VMeteo.hu előrejelzése szerint.

Vasárnap melegfront jellegű változás zajlik a légkörben, elsőként a felvonuló fátyolfelhők, déltől egyre vastagodó, szürke rétegfelhőzet jelzi ezt nekünk. Csapadék az esti órákban már előfordulhat. Gyenge marad a délies légmozgás, enyhe lesz a levegő, délután 26°C, este 19°C körül alakul a levegő hőmérséklete.

Hétfőre hidegfront érkezik és okoz napközben gyakran csapadékos, hűvös, szeles időt. A hőmérséklet csúcsértéke valamivel 20°C alatt alakul.

Kedden még sok lesz felettünk a felhő, kisebb eső, zápor még kialakulhat, de nem ez lesz a fő időjárási elem. Hűvös lesz az idő, gyakran élénk északnyugati szél tovább rontja a hőérzetet.

Szerdától a hétvégéig visszatér a jó idő, bár nem lesz zavartalan a napsütés, kellemes késő nyári idő vár ránk.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.