Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

sport

Fiatalokat tiltott el a Magyar Tenisz Szövetség Fiatalokat tiltott el a Magyar Tenisz Szövetség Négy fiatal játékost zárt ki az U18-as válogatottból a Magyar Tenisz Szövetség (MTSZ). 2015. augusztus 2. 18:31 Döntetlen után elvesztett 11-es párbaj Döntetlen után elvesztett 11-es párbaj A magyar női labdarúgó-válogatott 11-esekkel kikapott a szlovákoktól a balatonfüredi Balaton Kupa szombati nyitónapján, így hétfőn a bronzéremért játszhat. 2015. augusztus 2. 12:13 Családi napon járt a két „ősveszprémi” kézis Családi napon járt a két „ősveszprémi” kézis Családi napot tartott a Veszprémi Kézilabda Fan Club (VKFC) a veszprémvölgyi Kolostorok és Kertekben, ahol Iváncsik Gergő és Gulyás Péter mesélt érdekességeket. 2015. augusztus 1. 17:57 Görbicz Anita elkezdte az edzéseket Görbicz Anita elkezdte az edzéseket Elkezdte az edzéseket Görbicz Anita, a Győri Audi ETO KC és a magyar válogatott világklasszis kézilabdázója, aki június 8-án adott életet kisfiának. 2015. július 31. 18:18 Trónfosztásra készül a női labdarúgó-válogatott Trónfosztásra készül a női labdarúgó-válogatott Az augusztus 1-jén kezdődő Balaton Kupán Markó Edina csapata a kétszeres címvédő szlovák válogatott ellen lép pályára. 2015. július 30. 19:36 Végh István egyéniben is bronzérmes! Végh István egyéniben is bronzérmes! A Veszprémi Úszó Klub tehetsége bronzérmet szerzett 50 m gyorson a Tbilisziben zajló 13. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF). Renkó Evelin nem jutott döntőbe, a fiú kézisek az 5-8. helyért játszhatnak. 2015. július 30. 19:05 A bővített mezőnyben is ugyanazok a célok A bővített mezőnyben is ugyanazok a célok Kétszer is magabiztosan verte a Devecsert a veszprémi labdarúgócsapat, amely három hét múlva, a Fűzfő ellen kezdi meg a megyei I. osztály küzdelmeit. 2015. július 30. 18:48 Úszócél: felülmúlni 2013-at Úszócél: felülmúlni 2013-at Tizenhat magyar úszó próbál szerencsét a vizes sportok 16. világbajnokságán az oroszországi Kazanyban, ahol vasárnaptól vasárnapig zajlanak majd a medencés versenyek. 2015. július 30. 18:01 A közösség hasznára lenne A közösség hasznára lenne Beszélgetés Kámán Tamással, a HOYA-Pannon Egyetem Veszprém ex-válogatottjával, aki mifelénk is alkalmazko-dott a körülményekhez, ráadásul közben bizonyította, hogy mindig és mindenütt lehet rá számítani. 2015. július 30. 17:57 Családjukról, mindennapjaikról mesélnek Családjukról, mindennapjaikról mesélnek A veszprémi kézilabdaklub két sportolója, Iváncsik Gergő és Gulyás Péter is jelen lesz a Veszprémi Kézilabda Fan Club augusztus elsejei (szombat, 10 óra) családi napján a veszprémvölgyi Kolostorok és Kertekben. 2015. július 28. 22:49 Régi új ügyvezető a VEDAC élén Régi új ügyvezető a VEDAC élén A Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Klub (VEDAC) elnöksége meghozta döntését, Németh Attila korábbi ügyvezető megbízatását hosszabbította meg az idén 25 éves VEDAC elnöksége. 2015. július 28. 16:43 EYOF: veszprémi érem a nyitónapon EYOF: veszprémi érem a nyitónapon A Veszprémi Úszó Klub kiválósága, Végh István a 4x100 méteres gyorsváltó tagjaként is harmadik helyen zárt a Tbilisziben zajló Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál hétfői nyitónapján.. 2015. július 27. 20:15 Női válogatott labdarúgó torna Füreden Női válogatott labdarúgó torna Füreden Balatonfüred immár harmadik alkalommal rendezi meg a Balaton Kupát, ahol a magyar csapat mellett Fehéroroszország, Lengyelország és Szlovákia lép még pályára. 2015. július 27. 16:59 Japánnal játszik a női kézilabda-válogatott Japánnal játszik a női kézilabda-válogatott Jövő hétfőtől ismét együtt készül a decemberi világbajnokságra a magyar női kézilabda-válogatott, amely jövő pénteken a budapesti Elektromos Sportcsarnokban Japán válogatottja ellen lép pályára. 2015. július 27. 15:49
... 1316 1317 1318 1319 1320 ...
közélet
Súlyosan megsérült egy magyar gyerek a bledi várnál Súlyosan megsérült egy magyar gyerek, miután szerdán lezuhant a szlovéniai bledi vár melletti kilátónál - közölte a helyi rendőrség. Megérkezett Veszprém új elektromos busza, teljessé vált a V-Busz zöld flottája Újabb elektromos autóbusszal bővült a V-Busz flottája, ezzel lezárult a város Zöld Busz Programja. A legújabb járművet csütörtökön mutatták be a sajtó képviselőinek, méghozzá rendhagyó módon: a tájékoztatót magán az autóbuszon tartották. Az eseményen Porga Gyula polgármester és Bartha László, a V-Busz Kft. ügyvezetője ismertette a fejlesztés részleteit, majd a bemutatót követően az önkormányzati képviselők is egy rövid városi körön próbálhatták ki az új járművet. Közgyűlés előtt és közben: polgármeseri találkozó tiltakozókkal, kell-e médiacentrum, fűnyírás hiánya direkt Több, a veszprémiek mindennapjait érintő kérdésben is döntött a városi közgyűlés csütörtöki ülésén. Az interpellációk között a városi hetilap önkormányzati támogatása, a Gyárkert zajterhelése, valamint a Haszkovó buszfordulóba tervezett energiatároló is szerepelt. A képviselők emellett döntöttek a részvételi költségvetés folytatásáról, több alapítvány támogatásáról, valamint számos városfejlesztési kérdésről is. A legpikánsabb esemény mégsem a Városháza falain belül, hanem a ház előtt történt, amikor egy, az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanfejlesztés miatt tiltakozó csoporttal találkozott a polgármester. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.   Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. Félrevezető információkat terjesztenek az aranyosvölgyi építkezés kapcsán Csütörtökön tárgyalta volna a városi közgyűlés az Aranyosvölgybe tervezett ingatlanberuházás egy újabb elemét, viszont Porga Gyula, polgármester elnapolta az őszi ülésszakra ezt a vitát, elsősorban azért, hogy a helyi közéletben megjelent félrevezető és csupán a közhangulat hergelésére alkalmas információkat mindenki megismerhesse és értelmezhesse a fejlesztéssel kapcsolatban. Egy Pannonos kutatásból épül nemzetközi egészségügyi startup Veszprémi egyetemi kutatásból nőtt ki az a nemzetközi piacra készülő egészségügyi startup, amely új segítséget adhat a tüdőrákos betegek kezelésében. A Pannon Egyetemről indult CheMOnitor most fontos mérföldkőhöz érkezett és aláírták a befektetői szerződést.  Mintegy 250 millió forint uniós támogatást kaptak sajátos nevelési igényű gyermekeket ellátó Veszprém vármegyei intézmények Mintegy 250 millió forint uniós forrásból valósult meg az Esélyt a gyermeknek elnevezésű program, amelynek keretében négy Veszprém vármegyei intézmény részesült támogatásban. A projektnek köszönhetően új eszközök és gépjárművek érkeztek az intézményekhez, emellett a pedagógusok továbbképzéseken is részt vehettek. Innovációs hálózatok a turizmusban konferencia 2026. június 12-én a Pannon Egyetem adott otthont az Innovációs hálózatok a turizmusban című szakmai konferenciának. A rendezvény a Visegrádi Alap finanszírozásában megvalósult, innovációs hálózatokkal foglalkozó projekt záróeseménye volt.  Albérlet Veszprémben 2026-ban: ennyit kérnek ma egy átlagos lakásért A nyár közepén ismét felpezsdült a veszprémi albérletpiac. Hamarosan érkeznek a felsőoktatási felvételi ponthatárok, a Pannon Egyetemre készülő hallgatók pedig már most elkezdték keresni a megfelelő lakásokat. A kínálat ugyan folyamatosan változik, egy dolog azonban biztos: az elmúlt évekhez képest ma már jóval mélyebben kell a zsebébe nyúlnia annak, aki Veszprémben szeretne albérletet bérelni.
kézilabda
Német, portugál és szerb ellenfél vár a Veszprémre a BL-csoportban A bajnok és Magyar Kupa-győztes Veszprém a német Füchse Berlinnel is azonos csoportba került a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének pénteki sorsolásán. Női kézilabda BL: újra összekerült a Győr és a Metz a csoportkörben A bajnok és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC újra összekerült a címvédő francia Metz HB csapatával a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki sorsolásán. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Női kézilabda junior-vb: a negyeddöntőbe jutás a magyar válogatott célja A negyeddöntőbe jutás a magyar női junior kézilabda-válogatott célja a szerdán kezdődő korosztályos világbajnokságon, amelynek a kínai Csincsung ad otthont. Férfi kézilabda BL: a Szeged kapott szabadkártyát, a Tatabánya nem A nőknél a Ferencváros, a férfiaknál a Szeged szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére, a Tatabánya férficsapatának jelentkezését azonban elutasította az európai szövetség (EHF).

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.