Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

közélet

Megérkezett a reálgazdasági válság is / – Bajnai Gordon Veszprémben – A pénzügyi válság után már megérkezett Magyarországra a reálgazdasági válság is, amely akár két évig is elhúzódhat, és mélyebben érinti a társadalmat, mivel a vállalkozások és a munkavállalók jutnak válságos helyzetbe – mondta a nemzeti fejlesztési és gazdasági miniszter pénteken Veszprémben, a Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett gazdasági évnyitó rendezvényen. 2009. február 13. 21:17 Nyomravezetői díj visszavonása Mivel csütörtök éjjel Sztojka Iván önként jelentkezett a rendőrségen, a Veszprém megyei rendőrfőkapitány a 2 millió forint díjkitűzést visszavonta. Közölte a Veszprém Megyei Rendőr Főkapitányság sajtószolgálata. 2009. február 13. 20:11 Veszprémi körözés / Cáfolják a főkapitány állítását Tételesen cáfolja a bíróság az országos rendőrfőkapitány azon állítását, miszerint azért nem tudták a vasárnap hajnali veszprémi gyilkosság gyanúsítottjai ellen a körözést időben kiadni, mert nem találtak Veszprémben bírót, aki kiadhatta volna az elfogatóparancsot. 2009. február 13. 19:31 Más megvilágításban a Helyi Téma / – a megye nem elégedett az írott sajtóval – Pénteken válaszolt a megyei önkormányzat a szocialista frakció tegnapi felvetésére a Helyi Téma c. megyei havi lap finanszírozását illetően. 2009. február 13. 19:19 Sesum elhagyhatja a kórházat, Pesic jobban van Valószínűleg elhagyhatja a kórházat Zarko Sesum, az MKB Veszprém KC szerb válogatott irányítója. A vasárnap hajnalban súlyosan megsérült 23 éves játékos döntésén múlik, hogy a hét végére már haza akar-e távozni a kórházból. Sesum ugyanis további kórházi kezelésre nem szorul, járóbetegként is kontrollálható - hangsúlyozta a főigazgató.a pénteken valószínűen elhagyja a veszprémi kórházat - tájékoztatott Rácz Jenő, az egészségügyi intézmény főigazgatója pénteken. 2009. február 13. 18:10 A rendőrség és a cigány önkormányzat közös nyilatkozata A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetése és a Veszprém Megyei Cigány Kisebbségi Önkormányzat vezetősége áttekintette a február 8-án vasárnap hajnalban, Veszprém egyik szórakozó helyén brutálisan meggyilkolt Marian Cozma, az életveszélyesen megsebesített Ivan Pesic és a súlyosan bántalmazott Zarko Sesum sérelmére elkövetett bűncselekmények nyomán kialakult helyzetet, majd az alábbi közös nyilatkozatot teszik. 2009. február 13. 15:47 Kék hírek - Körözött személyeket fogtak el Csütörtökön egy 50 éves férfit este fél hétkor igazoltatott a járőr a Veszprémvölgyi úton, aki ellen a Bács-Kiskun Megyei Bíróság bocsátott ki korábban elfogatóparancsot. A férfit a Veszprém Megyei Büntetés Végrehajtási Intézetbe szállították. Háromnegyed hétkor a Török Ignác utcában egy 37 éves férfit fogtak el, aki ellen a Veszprémi Városi Bíróság bocsátott ki elfogatóparancsot lopás miatt. 2009. február 13. 15:40 Sztojka Iván feladta magát (a rendőrségi közlemény) A Marian Cozma sérelmére elkövetett emberölés bűntette nyomozásában jelentős fordulat következett be. Azután, hogy az osztrák hatóságok hétfőre virradóra elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható Raffael Sándor sárbogárdi és N. Győző budapesti lakost, a tegnapi napon, csütörtökön 10 perccel éjfél előtt a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon megjelent Sztojka Iván a szűkebb családja és ügyvédje társaságában. 2009. február 13. 15:34 Régi vállalatok új élete Két Veszprém megyei nagy cég alkalmazottai is megmenekültek az elbocsájtástól. A Péti Nitrogénművek Zrt, valamint a Pápai Hús Zrt. is segítséget kapott az államtól a munkahelyek megtartása érdekében. 2009. február 13. 15:29 Megkezdődött Cozma templomi gyászszertartása Marian Cozma koporsóját péntek délben a bukaresti Doamna Ghica ortodox templomba vitték, ahol megkezdődött a Veszprémben megölt román kézilabdázó gyászszertartása. Marian Cozmától, akit egykori romániai csapatánál, a Dinamo Bucuresti székhelyén ravataloztak fel, több százan vettek búcsút. A reggeli órákban a koporsót a családi háztól népes kísérettel vitték a sportklubhoz, ahol szurkolók, jelenlegi és volt neves sportolók várták, hosszas tapssal fogadták. Közvetlenül előtte a ravatalozás helyszínén az MTI munkatársa veszprémi szurkolókkal is találkozott, akik a nyakukban kedvenc csapatuk sálját viselték. A gyászmenetben Petre Cozma, Marian édesapja, és az elhunyt édesanyja meghatottan fogadta a részvétnyilvánításokat. 2009. február 13. 13:22 Pénteken temetik Marian Cozmát / A szomorú eseményt 9 órától élőben közvetíti a Duna TV Ma délelőtt Bukarestben helyezik örök nyugalomba Marian Cozmát, az MKB Veszprém KC brutálisan meggyilkolt beállósát. A szertartást délelőtt 9 órától élőben közvetíti a Duna TV. A kézilabdacsapat és a klubvezetőség a Honvédelmi Minisztérium által felajánlott repülőgépen utazik a román fővárosba. 2009. február 13. 7:52 Rendőrkézen Sztojka / Önként jelentkezett a Cozma-gyilkosság gyanúsítottja Csütörtökön éjfél előtt néhány perccel megjelent ügyvédjével a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányságon Sztojka Iván, aki a vasárnap hajnalban Veszprémben elkövetett gyilkosság egyik gyanúsítottja. A 27 éves férfit a rendőrség őrizetbe vette - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság. A kihallgatás azonnal megkezdődött és a reggeli órákban is tart. 2009. február 13. 7:19 Egyetemi megemlékezés A Pannon Egyetem Hallgatói Önkormányzata csütörtökön tartotta megemlékezését. 2009. február 12. 22:02 Egyetem Napja 3 Harmadszor rendezték meg a Pannon Egyetem Napját, idén az egyetem Auditóriumában. A hallgatóknak oktatási szünet volt, hogy ők is ellátogathassanak a rendezvényre. A rendezvény célja, hogy a hazai felsőoktatási változások tükrében a veszprémi székhelyű intézmény stratégiai célkitűzéseinek megvalósulását áttekintsék. A megvalósult fejlesztésekről, tevékenységekről az egyetem vezető oktatói tartottak előadást. 2009. február 12. 20:01
... 1524 1525 1526 1527 1528 ...
sport
Sette Colli: Milák magabiztosan győzött 100 m pillangón Milák Kristóf nyerte a 100 méteres pillangóúszást a Sette Colli (Hét Domb) elnevezésű római nemzetközi viadal pénteki nyitónapján. Strandkézilabda-vb: a címvédő és házigazda horvátok várnak a magyar válogatottra A címvédő és házigazda Horvátországgal játszik a magyar férfi strandkézilabda-válogatott a zágrábi világbajnokság szombati negyeddöntőjében. Vizes vb: minden idők legjobb világbajnokságára készülnek jövőre a szervezők Minden idők legnagyobb és legjobb vizes világbajnokságát szeretnék megrendezni a szervezők pontosan egy év múlva Budapesten. Német, portugál és szerb ellenfél vár a Veszprémre a BL-csoportban A bajnok és Magyar Kupa-győztes Veszprém a német Füchse Berlinnel is azonos csoportba került a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének pénteki sorsolásán. Női kézilabda BL: újra összekerült a Győr és a Metz a csoportkörben A bajnok és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC újra összekerült a címvédő francia Metz HB csapatával a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki sorsolásán. Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott biztosította negyeddöntőbe jutását a zágrábi világbajnokságon, mivel 2-0-ra legyőzte Iránt csütörtökön, a középdöntő második fordulójában. Suscsák Máté és Vámosi Georgina az év futsalosai A férfiaknál Suscsák Máté, a nőknél pedig Vámosi Georgina kapta az év legjobb futsalosainak járó elismerést. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Strandkézilabda-vb: először veszített a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott 2-1-re kikapott csütörtökön Portugáliától a zágrábi világbajnokság középdöntőjének első fordulójában. Az alacsony vízállás a Balaton-átúszást is átrendezi A 44. LIDL Balaton-átúszást július 18-án rendezik, a tó alacsony vízállása mellett, ami az úszást nem befolyásolja, de a szervezők részéről különleges intézkedéseket igényel.  
kézilabda
Német, portugál és szerb ellenfél vár a Veszprémre a BL-csoportban A bajnok és Magyar Kupa-győztes Veszprém a német Füchse Berlinnel is azonos csoportba került a férfi kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének pénteki sorsolásán. Női kézilabda BL: újra összekerült a Győr és a Metz a csoportkörben A bajnok és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC újra összekerült a címvédő francia Metz HB csapatával a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének pénteki sorsolásán. Férfi kézilabda BL: az első kalapba került a Veszprém Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2026–2027-es férfi Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolási kalapjait. A magyar bajnok One Veszprém az első kalapból várja a pénteki (11.00) sorsolást. Nincs magyar férfi kézilabdázó az EHF álomcsapatában Magyar férfi kézilabdázó nem került be az elmúlt szezon álomcsapatába az európai szövetségnél (EHF). Női kézilabda junior-vb: kiütéses győzelemmel kezdett a magyar válogatott A magyar női junior kézilabda-válogatott 46-10-re verte Tajvant a kínai Csincsungban zajló korosztályos világbajnokság csoportkörének első fordulójában, szerdán. Chema Rodríguez: csalódott vagyok, de elfogadtam a döntést A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. Nem indul az Európa-kupában a Balatonfüredi KSE Bár a Balatonfüredi KSE az ötödik helyen zárta a férfi kézilabda NB I 2025/26-os idényét, amellyel kivívta az indulás jogát az EHF Európa-kupa következő kiírásában, a klub vezetése a nemzetközi szereplésről való lemondás mellett döntött. Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Női kézilabda junior-vb: a negyeddöntőbe jutás a magyar válogatott célja A negyeddöntőbe jutás a magyar női junior kézilabda-válogatott célja a szerdán kezdődő korosztályos világbajnokságon, amelynek a kínai Csincsung ad otthont. Férfi kézilabda BL: a Szeged kapott szabadkártyát, a Tatabánya nem A nőknél a Ferencváros, a férfiaknál a Szeged szabadkártyát kapott a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényére, a Tatabánya férficsapatának jelentkezését azonban elutasította az európai szövetség (EHF).

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.