Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Hétfőtől három pályázatra lehet jelentkezni

2011. január 17. 0:03 // Forrás: hirszerzo.hu/FH
Az Új Széchenyi Terv honlapján már olvashatók az első, hétfőtől meg-, illetve újranyíló pályázatok kiírásai

A Vállalkozásfejlesztési Program keretében meghirdették a pályázatot a kombinált mikrohitelek közvetítőinek, azaz pénzügyi vállalkozásoknak, illetve megyei és fővárosi vállalkozásfejlesztési alapítványoknak.

Ez a 2011. március 1-én meghirdetendő, mikrovállalkozások számára induló pályázatokkal kapcsolódik majd össze, amelyekben a jelentkezők 10 százalék önerő felmutatása mellett, egyablakos rendszerben, egyszerűsített eljárással igényelhetnek egyszerre vissza nem térítendő támogatást és a piacinál jóval kedvezőbb feltételeket kínáló mikrohitelt.

Hétfőtől pályázhatók ismét a Közlekedésfejlesztési Program kiemelt, egyszerűsített konstrukciói, amelyeket december 31-én felfüggesztettek. Ugyancsak január 17-től, hétfőtől lehet ismét pályázni az Atipikus foglalkoztatási formák támogatása cím alá tartózó projektekre.

Kapcsolódó oldal: http://ujszechenyiterv.gov.hu

 

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.