Benbuali ezzel az első lett, aki a magyar bajnokságban szereplő légiósként gólt szerzett világbajnokságon, erre egyébként még az Egyesült Államokban, Kanadában és Mexikóban zajló Lenny Josephnek (Haiti, Ferencváros) és Laros Duarténak (Zöld-foki köztársaság, Puskás Akadémia) is megvan a lehetősége.
Az NB I-ből ezt megelőzően legutóbb Détári Lajos volt eredményes az 1986-os világbajnokságon - Kanadának talált be -, Benbuali pedig Szentes Lázár (1982) után a második győri, aki eredményes volt.
