A zöld-fehér klub csütörtökön jelentette be Pásztor szezon végi távozását, pénteken pedig azt, hogy Kilvinger érkezik a helyére.
A 41 éves szakember játékosként a Komlónál szerepelt, majd pályafutása befejezése után másodedzőként és vezetőedzőként is segítette a csapatot. 2023-ban távozott onnan, és előbb az ETO University Handball Team szakmai igazgatója, aztán vezetőedzője lett, a győriek pedig nemrég jelentették be, hogy nyáron távozik.
Nagyon örültem a megkeresésnek, már az első találkozó és megbeszélés is nagyon jó hangulatú volt. Mindig az motivál, hogy olyan közegben dolgozhassak, amelyben van lehetőség a gondolkozásra, az építkezésre, valamint a fejlődésre, és azt látom, hogy ez az FTC-nél maximálisan adva van. Olyan közös szemléletet és napi munkát szeretnék kialakítani, amellyel folyamatosan fejlődünk a srácokkal együtt, mind szakmailag, mind emberileg
– nyilatkozta a Ferencváros hivatalos honlapján Kilvinger.
Pásztor az egyesületnél töltött negyedik idényt követően int búcsút a csapattól. A korábbi válogatott szélső 2022 nyarán érkezett a Népligetbe és irányításával a csapat a nemzetközi porondra is kilépett, az Európa-ligában és az Európa-kupában is szerepelt.
A hazai sorozatokban a legnagyobb sikere, hogy az előző szezonban - a korábbi negyedik helyek után - bronzérmes lett az NB I-ben. A jelenlegi idényben - féltávnál - a negyedik helyen áll az együttes.
