Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 13. Krisztián, Ajtony
Veszprém
7°C
2026. március 13. Krisztián, Ajtony
Veszprém
7°C

Tapasztalat és megújulás

2010. szeptember 7. 16:53
Navracsics Tibor délután bemutatta a Fidesz-KDNP képviselőjelöltjeit: legfőbb feladatuk, hogy minden körülmények között a közt szolgálják.

„Új lendületet kell adni a város gazdasági pályájának, a fejlődési ívnek, melynek eredményeként a legmeghatározóbb városok egyike lehetünk” – fogalmazott Navracsics Tibor, mielőtt bemutatta az őszi önkormányzati választáson induló képviselőjelölteket.


Navracsics Tibor

Porga Gyulának – a párt polgármesterjelöltjének – feladata, hogy győzelemre vigye a csapatot, így lehet a városnak polgárbarát, és a fejlődését garantáló vezetése – mondta.

"A képviselőjelöltek feladata, hogy minden körülmények között a közt szolgálják, elősegítsék, hogy Veszprém visszanyerje jelentőségét, amelyet történelmi múltjából, természeti, szellemi és kulturális adottságaiból következően megillet."


Navracsics Tibor és Porga Gyula

A jelölteket Porga Gyula mutatta be:
- Baumgartner Lajos – jelenleg a gazdasági bizottság elnöke
- Brányi Mária – jelenleg városstratégiai tanácsnok
- Czaun János – jelenleg a gazdasági ügyekért felelős alpolgármester
- dr. Strenner Zoltán – jelenleg az egészségügyi és szociális bizottság elnöke
- Halmai György – a Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola igazgatója
- Mihalovics Péter – jelenleg a nemzetközi kapcsolatok és informatikai fejlesztési ügyek tanácsnoka és országgyűlési képviselő
- Némedi Lajos – jelenleg az oktatási és ifjúsági bizottság elnöke
- Némethné Károlyi Jolán – a Deák Ferenc Általános Iskola pedagógusa
- Ovádi Péter – jelenleg a sport és nemzetközi kapcsolatok bizottságának külső szakértője
- Siklódi Levente – a Pannon Egyetem Hallgatói Centrumának ügyvezetője
- Stigelmaier Józsefné – jelenleg az egészségügyi és szociális bizottság külső szakértője
- Takács László – vállalkozó, a Tarex ’97 Kft. tulajdonosa és ügyvezetője


Czaun János(balról), Brányi Mária, Némethné Károlyi Jolán, Siklódi Levente, Takács László, Strenner Zoltán, Stigelmaier Józsefné, Ovádi Péter, Halmay György, Porga Gyula, Baumgartner Lajos, Némedi Lajos és Mihalovics Péter

- A névsorból jól látszik, hogy az elmúlt négy évben kiváló szakmai munkát végző képviselőink tapasztalataira és a fiatalok dinamizmusára egyaránt szeretnénk építeni a jövőben – mondta Porga Gyula.

Szausev Xénia
további cikkek
A régió versenyképességét is növeli a Veszprémben épülő új munkásszálló közélet A régió versenyképességét is növeli a Veszprémben épülő új munkásszálló A helyi gazdaság egyre égetőbb munkaerőpiaci igényeire reagálva egy közel 1,8 milliárd forintos, magas minőségű munkásszálló építésébe kezdett a Vemév-Szer Kft. Veszprémben. A Pápai út mentén megvalósuló, száztizenhat fő befogadására alkalmas komplexumnál egy időkapszula elhelyezésekor a térség meghatározó politikai és gazdasági szereplői hangsúlyozták a hiánypótló beruházás régiós versenyképességben betöltött kulcsszerepét csütörtökön. tegnap 22:43 A veszprémiek egyértelműen kimondták: szeretnének jelölti vitát közélet A veszprémiek egyértelműen kimondták: szeretnének jelölti vitát A Vehíren közzétettünk egy szavazást egy egyszerű kérdéssel: Ön kíváncsi lenne egy politikai vitára a veszprémi képviselőjelöltek között? A szavazást most lezártuk, az eredmények pedig magukért beszélnek. tegnap 17:06 Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója közélet Ismét Veszprémbe látogat a Google Utcakép autója Március 19-étől ismét útjára indul a Google Utcakép autója, hogy újabb, 360 fokos panorámaképekkel bővítse és frissítse a Google Térkép magyarországi állományát. Az idei adatgyűjtési időszak során a Street View autója több mint 50 településen készít majd képeket a különleges kamerarendszer segítségével – közölte a vállalat kommunikációs partnere. tegnap 14:53

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.