Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

A Jobbik még gyűjt

2010. szeptember 1. 5:00
Többnyire megvannak a kopogtató céduláink – mondta Karli Máté, az 1. választókerület képviselőjelöltje.

Péntekig kell leadni az ajánlócéduláit azoknak a képviselőjelölteknek, akik az októberi választásokon meg kívánnak mérkőzni. Az LMP, a Fidesz és az MSZP után most a Jobbik Magyarországért párt válaszát olvashatják.

Viszonylag jól állunk az ajánlócédulák összegyűjtésével. Egy két kerületben azonban még mindig gyűjtünk – mondta Karli Máté, az 1. választókerület képviselőjelöltje. – Vegyes tapasztalataink vannak, néhol elutasítóak az emberek, máshol egyenest barátként fogadnak az otthonaikban.

- Huszonöt önkéntesünk járja a várost, akiknek a munka és tanulás mellett kell erre időt szakítaniuk. Mi nem engedhetjük meg magunknak anyagilag, hogy diákmunkásokat fizessünk. A megrövidített gyűjtési idő csak még nehezebbé teszi a kívánt mennyiség összegyűjtését, például a polgármester jelöltünkért is dolgoznunk kell még.

Tiger Szabolcs
további cikkek
Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában közélet Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában A Kreml és a Fehér Ház megállapodott az ukrajnai rendezési tárgyalások folytatásáról – jelentette be Dmitrij Peszkov, az orosz elnök sajtótitkára újságírók előtt pénteken Moszkvában. ma 19:18 Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos közélet Kik lehettek valójában a napkeleti és bölcsek és tényleg hárman voltak? Egyáltalán nem biztos Bár nem is gondolnánk, de a Biblia egyik legrejtélyesebb története a napkeleti bölcsek látogatása a gyermek Jézusnál. A betlehemi jászol mellett térdelő három alak képe annyira beleivódott a kultúránkba, hogy szinte fel sem tűnik, mennyire kevés konkrétumot őriztek meg róluk a történetírás legkorábbi forrásai. Ha lehántjuk a történetről az évszázadok alatt rárakódott népi kegyességet és a művészeti ábrázolások romantikáját, egy olyan ókori történet bontakozik ki előttünk, amely a Perzsa Birodalom papságától a babilóniai csillagászokon át egészen a nabateus karavánutakig vezet. ma 0:11 Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni közélet Steinbach József: Jézus képes mindenféle életvihar közepette is csendességet teremteni Az a Jézus, aki az első karácsonyon megszületett, képes mindenféle lehetetlen, emberileg tehetetlennek tűnő életvihar közepette is nagy csendességet teremteni - mondta Steinbach József református püspök karácsony napján Balatonalmádiban. tegnap 20:41

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.