Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Egy utolsó nagy hajrára még szükség van Simi műtétje érdekében

2025. március 21. 13:05
Már több alkalommal példaértékűen összefogtak a helyi közösségek azért, hogy segítsenek Chen Simonnak. Annak a kisfiúnak, aki egy ritka genetikai rendellenességgel született, emiatt mielőbb szüksége lenne arra, hogy külföldön egy specialista megműtse. Az orvosi segítség most karnyújtásnyira került, ehhez viszont mg szükség van a segítő szándékú emberektől és vállalkozóktól egy nagy hajrára.

Április 29-re van előjegyezve Simi egy lengyel klinikán, ahol egy amerikai specialista tudná megműteni a veszprémi fiút, aki így lehetőséget kapna arra, hogy könnyebben tudjon járni, ízületei ne menjenek tönkre, így pedig teljesebb életet tudjon élni.

Az elmúlt időszakban több közösség is megmozdult azért, hogy segítsenek áthidalni a műtét előtt álló pénzügyi akadályt.

Az elmúlt hétvégén jótékonysági futóversenyt rendeztek az ügy érdekében Veszprémben, de rendkívül aktívak a balatonalmádi Magyar–Angol Tannyelvű Gimnáziumban is, ahol korábban Simi szülei tanítottak. Itt jótékonysági süteményvásárt is rendeztek, valamint a Valentin-napi bál jegybevételét is a kisfiú gyógyulására ajánlották fel. Ezek mellett az iskolában folyamatosan gyűjtik a visszaváltható flakonokat, ennek a bevételét is a családnak adják.

Jelenleg még több, mint 50 millió forint áll a műtét és Simi között, ezért szükség lesz a civil és céges támogatóktól egy utolsó nagy hajrára, hogy április közepéig összegyűljön az összeg. Ez annak tükrében is fontos, mivel a specialista csupán évente néhány alkalommal végez műtéteket Európában.

Chen Simont a Kivi-REHA Közcélú Egyesületen keresztül lehet segíteni:
Számlaszám: 11600006-00000000-97135786
IBAN : HU13 1160 0006 0000 0000 9713 5786
Swift kód: GIGAHUHB
Fontos, hogy a közleményben mindenképpen szerepeljen az alábbi szöveg: Chen Simon támogatása.

vehir.hu
további cikkek
új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem közélet új, multifunkcionális légtisztító technológiát fejlesztett a Pannon Egyetem Új, multifunkcionális beltéri levegőtisztító rendszert fejlesztett a Pannon Egyetem nemzetközi együttműködésben. A projekt célja egy olyan innovatív, beltéri használatra szánt levegőtisztító berendezés kifejlesztése volt, amely egyszerre képes a levegőben található káros vegyi anyagok lebontására, a szálló por kiszűrésére és a kórokozók elpusztítására, mindezt energiatakarékos, látható fényen működő technológia segítségével. ma 16:50 Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap közélet Putyin: Oroszország kész leállítani a a harci cselekményeket, ha biztonsági garanciákat kap Oroszország kész haladéktalanul leállítani az ukrajnai harci cselekményeket, ha teljesülnek a biztonsági garanciákra vonatkozó feltételei - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai sajtótájékoztatóján. ma 16:31 Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából közélet Idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából Immáron ötödik éve részesülnek tápadományban az állatvédő szervezetek, ami nagy segítséget jelent számukra a hideg, téli időszakban. A tápadományok kiszállítása pénteken megkezdődött – közölte az állatvédelemért felelős kormánybiztos stábja. ma 14:00

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.