Az OTP Bank-Pick Szeged 2025. június 30-ig meghosszabbította szerződését orosz válogatott kézilabdázójával, Gleb Kalarassal.

A 33 éves játékos a nyáron a német Melsungentől érkezett a Tisza-parti klubhoz.

Szeretnénk a szurkolóinknak jó hírrel szolgálni még karácsony előtt. A napokban sikerült megegyeznünk a folytatásról, így Gleb Kalaras 2025-ig a játékosunk marad, éltünk az opciós lehetőségünkkel. Csapatunk fontos része volt az őszi szezonban, bizonyította, hogy nagy erősségünk, kiváló sportolót és igazi csapatembert ismerhettünk meg benne

- nyilatkozta a klub honlapján Kiss Bence cégvezető.

Gleb Kalaras (30-as mezben) marad SzegedenGleb Kalaras (30-as mezben) marad Szegeden

Gleb Kalaras eddig 19 meccset játszott a Szegedben és 23 gólt szerzett, a bajnokságban 19-szer, a Bajnokok Ligájában négyszer volt eredményes.

Nagyon örülök annak, hogy sikerült meghosszabbítani a szerződést, mert remekül érezzük magunkat a családdal Szegeden. A nyáron egy nagy múltú klubba igazoltam. Sokkal többet kaptam az elmúlt hónapokban, mint amire számítottam. Szegeden hihetetlen népszerű a kézilabda, a város, a PICK Aréna, a meccsek hangulata és a csapat mindannyiunkat elvarázsolt. Nagyon jó helyre kerültem, élvezek minden pillanatot, amit itt tölthetek

- mondta Gleb Kalaras.

Domján Attila
Gulyás: rengeteg dologgal megleptek minket Telekom Veszprém Gulyás: rengeteg dologgal megleptek minket Gulyás Péter, a Telekom Veszprém másodedzője szerint a Szeged rengeteg dologgal meglepte őket a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnapi döntőjének első félidejében, ennek ellenére végül sikerült 33-30-ra győzniük. tegnap 23:26 Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós csapata nyerte a Román Kupát Rosta Miklós Európai kézilabdaligák: Rosta Miklós csapata nyerte a Román Kupát Rosta Miklós csapata, a bajnok Dinamo Bucuresti nyerte a férfi kézilabda Román Kupa vasárnapi döntőjét. tegnap 20:37 Megvédte címét a Telekom Veszprém, harmincegyedszer is elhódította a Magyar Kupát! Telekom Veszprém Megvédte címét a Telekom Veszprém, harmincegyedszer is elhódította a Magyar Kupát! A Telekom Veszprém kemény küzdelmet követően 33-30-ra nyert az örök rivális OTP Bank-Pick Szeged ellen a férfi kézilabda Magyar Kupa vasárnap esti fináléjában. A címvédő "Építők" immár harmincegyedik alkalommal emelhette magasba a kupsorozat trófeáját! tegnap 19:45 Férfi kézilabda MK: Bronzéremmel vigasztalódott az élvonalból kiesett NEKA férfi kézilabda Magyar Kupa Férfi kézilabda MK: Bronzéremmel vigasztalódott az élvonalból kiesett NEKA A NEKA nyerte a bronzérmet a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel öt góllal legyőzte a tavaly harmadik Dabast a helyosztón a tatabányai négyes döntő vasárnapi játéknapján. tegnap 17:30