2023. február 2.
//
Karolina névnap

Könnyed diadalt aratott a VLS

2022. október 21. 16:11
A Practical VLS 3-1-re nyert a Gyirmót II. csapatának otthonában a labdarúgó NB III pénteki mérkőzésén.

Idei tizennegyedik bajnoki mérkőzésére készült a Practical VLS, amely pénteken a Gyirmót II. számú csapatának győri otthonába látogatott.

A vendégek már az első felvonásban magukhoz ragadták a kezdeményezést: fölényben futballoztak, amelynek eredményeképp Bakos a harminchetedik percben gólt is szerzett (félidei részeredmény: 0-1).

Idei tizedik győzelmét jegyezte a VLS (archív fénykép)Idei tizedik győzelmét jegyezte a VLS (archív fénykép)

A fordulás után igaz, a házigazdának tizenegyesből sikerült egyenlítenie, ám a folytatásban Horváth, majd Gálfi is betalált, így végül 3-1-re diadalmaskodott a Veszprém.

Pető Tamás együttese legközelebb október 30-án (13.00) a Mór vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 14. forduló:
Gyirmót FC Győr II. – Practical VLS 1-3 (0-1)
Győr, ALCUFER Stadion. Vezette: Büki (Jakab, Aczél)
Gyirmót II.: Kecskés – Lányi, Wágenhoffer, Király (Rátonyi, 46.), Babayigit, Nagy K., Bagó (Szűcs, 73.), Tarsoly, Huák (Major M., 46.), Ominger, Erdei (Mayer, 46.)
Vezetőedző: Ördög József.
Practical VLS: Héninger – Dobsa, Gulyás, Major N. (Molnár B., 85.), Végh (Gálfi, 59.), Somogyi, Baldauf (Lőrincz, 59.), Horváth, Krebsz, Zachán, Bakos (Iszlai, 46.)
Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Mayer (49. – büntetőből), ill. Bakos (37.), Horváth (65.), Gálfi (78.)

Simon Dani
Szalai Csaba
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023
M GY D V LG KG GK P
1. Tatabánya 20 15 4 1 50 16 34 49
2. Practical VLS 20 14 4 2 45 14 31 46
3. Nagykanizsa 20 14 2 4 51 25 26 44
4. Puskás II. 20 11 5 4 53 22 31 38
5. III. Kerület 20 11 3 6 46 23 23 36
6. Érd 20 11 2 7 34 19 15 35
7. ETO A. 20 10 5 5 43 31 12 35
8. Kaposvár 20 9 3 8 33 25 8 30
9. Budaörs 20 8 6 6 29 22 7 30
10. Bicske 20 8 5 7 29 28 1 29
11. Fehérvár II. 20 8 4 8 27 33 -6 28
12. Balatonfüred 20 7 6 7 28 30 -2 27
13. Komárom 20 7 5 8 36 32 4 26
14. Gyirmót II. 20 7 5 8 42 44 -2 26
15. Kelen 20 6 5 9 31 33 -2 23
16. ZTE II. 20 6 2 12 28 53 -25 20
17. Teskánd 20 5 0 15 28 65 -37 15
Utolsó módosítás: 2022. december 4. 16:22
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 23. 2023. február 26. 14:00 Budaörs, Városi Stadion Budaörs Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 22. 2023. február 19. 14:00 Ajkai Városi Sportcentrum Practical VLS ZTE II
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 21. 2023. február 12. 14:00 Kaposvár, Rákóczi Stadion Kaposvár Practical VLS
labdarúgás Férfi kézilabda NB I, 2022/2023 20. 2022. december 4. 13:00 Ajkai Sportcentrum Practical VLS Balatonfüred 0-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 19. 2022. november 26. 13:00 Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya Practical VLS 0-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2022/2023 18. 2022. november 19. 13:00 Komáromi Sporttelep Komárom Practical VLS 0-4
előző események betöltése

További cikkek