2021. december 6.
//
Miklós névnap

Kiütéssel nyert a Practical VLS!

2021. október 24. 15:08
A veszprémi labdarúgócsapat könnyed, 4-0-s diadalt aratott a sereghajtó Andráshida otthonában a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában.

A labdarúgó NB III nyugati csoportjának mezőnye tizennegyedik köréhez érkezett vasárnap. A jelenleg a tabella harmadik helyén álló bakonyiak az utolsó pozícióban helyezkedő zalaegerszegi Andráshida otthonába látogattak.

Megfontoltan, labdabirtoklás szempontjából kiemelkedően futballoztak a vendégek, akik már az első felvonásban előnyhöz jutottak Kovács Dániel révén (39. perc: 0-1).

Újabb diadalt aratott a VLS (archív fénykép)Újabb diadalt aratott a VLS (archív fénykép)

 A jókora mezőnyfölény a második játékrészben jobban is kimutatkozott: Takács, Zachán, majd Gálfi is betalált, miközben Héninger büntetőt is hárított (végeredmény: 0-4).

A VLS a következő fordulóban a Kaposvár csapatát látja vendégül.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 14. forduló:
Andráshida SC–Practical VLS 0-4 (0-1)
Zalaegerszeg, Andráshida Sporttelep. Vezette: Maml (Bertalan, Sáfárik)
ASC: Kálovits – Fábián, Szinay, Pajor (Bakó, 82.), Szabó, Péntek, Kalamár, Vass (Pataky, 65.), Dömötörfy (Czotter, 65.), Czene (Bertalics, 78.), Czafit (Temlén, 78.).
Vezetőedző: Dobos Sándor.
VLS: Héninger – Dobsa, Gulyás, Takács (Rédling, 68.), Major (Márcsik, 79.), Somogyi, Bakó (Varga, 46.), Kovács, Krebsz (Gálfi, 46.), Vass, Zachán.
Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Kovács (39.), Takács (58.), Zachán (78.), Gálfi (82.)

Simon Dani
Szalai Csaba
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
M GY D V LG KG GK P
1. BVSC 20 16 2 2 45 16 29 50
2. Mosonmagyaróvár 20 15 3 2 59 13 46 48
3. Practical VLS 20 15 2 3 37 10 27 47
4. ETO Akadémia 20 11 5 4 36 19 17 38
5. Pápa 20 9 5 6 22 19 3 32
6. Gyirmót II. 20 9 3 8 41 34 7 30
7. Tatabánya 20 7 8 5 23 19 4 29
8. Bicske 19 7 7 5 22 22 0 28
9. Kelen 20 7 6 7 25 28 -3 27
10. Puskás II. 20 6 8 6 27 20 7 26
11. Érd 18 7 4 7 30 32 -2 25
12. Kaposvár 20 6 6 8 23 24 -1 24
13. Nagykanizsa 19 7 2 10 26 39 -13 23
14. Fehérvár II. 20 5 8 7 17 24 -7 23
15. ZTE II. 20 5 6 9 28 34 -6 21
16. Komárom 20 5 6 9 27 36 -9 21
17. Sopron 20 5 4 11 17 31 -14 19
18. Balatonfüred 20 4 5 11 22 45 -23 17
19. Gárdony 20 2 4 14 17 37 -20 10
20. Andráshida 20 1 4 15 15 57 -42 7
Utolsó módosítás: tegnap 16:50
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 20. tegnap 13:00 Komárom, Molaji Sporttelep Komárom Practical VLS 0-3
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 19. 2021. november 28. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Érd 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022 18. 2021. november 21. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Fehérvár II. Practical VLS 0-1
előző események betöltése