//
Gergely névnap

Kiütéssel nyert a Practical!

2021. április 18. 19:25
A Practical VLS tükörsima, 5-1-es győzelmet aratott a Nagyatád otthonában a labdarúgó NB III vasárnapi mérkőzésén.

A labdarúgó nemzeti harmadosztály harmincadik fordulójához érkezett: a nyugati csoport harmadik helyén álló veszprémiek vasárnap Nagyatádra látogattak újabb három pont reményében.

Pető Tamás tanítványai parádés rajtot produkáltak: Nagy révén már a nyolcadik percben vezetéshez jutott a Practical. Nem sokkal később, a tizenkilencedikben Major duplázta meg a vendégek előnyét, egyúttal beállítva a félidei részeredményt is (0-2).

Parádés győzelmet aratott a VLS (archív fénykép)Parádés győzelmet aratott a VLS (archív fénykép)

A fordulást követően némileg bennragadt az öltözőben a VLS, a házigazda így fürgén egy gólra zárkózott (46. perc: 1-2). A bakonyiaknak nem is kellett több, rögvest visszataláltak önmagukhoz: az ötvenkilencedikben Major által ismét kettő volt közte (1-3).

Sőt, nem sokkal később Kovács, a lefújást megelőzően pedig Major volt újból eredményes. Utóbbi játékos mesterhármast szerzett, a Veszprém pedig könnyed, 5-1-es győzelemmel és három ponttal távozott Nagyatádról.

A  VLS továbbra is harmadik helyen áll bajnoksága nyugati csoportjában.

Vass Szilárdék jövő vasárnap az Agárd otthonában lépnek pályára.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 30. forduló:
Nagyatádi FC–Practical VLS 1-5 (0-2)
Nagyatád, Mudin Imre Sportcsarnok, zárt kapuk.
NFC: Bonnyai – Dekanics, Kovács K., Kis (Fazekas, 86.), Horváth P. (Horváth F., 68.), Galamb (Grabarics, 42.), Nikolcs, Sághy, Basics, Csikós (Vukk, 86.). Edző: Minor Levente.
VLS: Deczki – Dobsa, Gulyás, Major, Gálfi (Keresztes, 59.), Somogyi (Varga, 84.), Bakó, Kovács, Nagy (Rápó, 68.), Rédling, Vass (Babos, 84.). Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Horváth (47) ill. Nagy (8.), Major (20., 59., 83.),  Kovács (66.)

Utolsó módosítás: 2021. május 3. 10:13
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 36. 2021. május 16. 16:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Komárom
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 35. 2021. május 12. 17:30 Érd, Sporttelep Érd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 34. ma 16:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS BKV Előre
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 33. 2021. május 2. 17:30 Balatonfüred, Sporttelep Balatonfüred Practical VLS 3-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 32. 2021. április 28. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Puskás Akadémia II. 3-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 31. 2021. április 25. 17:00 Agárd, Sportpálya Gárdony-Agárd Practical VLS 1-5