2021. május 11.
//
Ferenc névnap

Rasovszky újabb bronzérme

A Balaton Úszó Klub Veszprém nyílt vízi klasszisa, Rasovszky Kristóf a szerdai 1500 méteren szerzett bronzérme után csütörtökön a 400 m gyors döntőjében is harmadikként ért célba a budapesti Duna Arénában zajló országos bajnokságon.

Akárcsak szerdán, csütörtök délelőtt a 400 m gyors döntőjében is két veszprémi úszóért, az 1500 méteren ezüstérmes Kalmár Ákosért és a bronzérmes Rasovszky Kristófért szoríthattunk.

Rasovszky Kristóf harmadikként ért célba 1500 méteren - Fotó: MÚSZ Facebook (Derencsényi István)Rasovszky Kristóf harmadikként ért célba 1500 méteren - Fotó: MÚSZ Facebook (Derencsényi István)

A számot a nyolcas pályán úszva Milák Kristóf nyerte maga mögött hagyta a junior világbajnok Zombori Gábort. Szokolai László tanítványai közül Rasovszky a harmadik, Kalmár pedig a negyedik helyen ért célba.