//
Edina névnap

Kiütéses győzelem az idei utolsó derbin

2020. december 7. 16:14
A Veszprém Pannon SE fölényes, tizenöt gólos győzelemmel búcsúztatta vasárnap a női kézilabda NB II Dél-nyugati csoportjának őszi felvonását, miután a tizenegyedik körben könnyűszerrel két vállra fektette a vendég Balatonboglár együttesét.

Városunk harmadosztályban szereplő női kézilabdacsapata, a VPSE vasárnap idei utolsó megmérettetésén a tabella utolsó előtti pozícióját elfoglaló Balatonboglár alakulatát látta vendégül a Munkacsarnok zárt kapui mögött a dél-nyugati csoport tizenegyedik fordulójában.

Nem volt kérdés, hogy a Sulyok Erzsébet vezette házigazda győzelem reményében lépett parkettre: ennek megfelelően a veszprémiek már az első játékrészben kezükbe vették az irányítást, támadásban és védekezésben minőségi játékot produkáltak (félidei állás: 19-12).

A VPSE mérlege hat győzelem és három vereség az őszi szezonban (archív fénykép)A VPSE mérlege hat győzelem és három vereség az őszi szezonban (archív fénykép)

A bakonyi hölgyek a szünet után sem vettek visszább a lendületből. Olyannyira, hogy végül kiütéses, tizenöt gólos győzelmet arattak a szerényebb erőt képviselő vendég bogláriak ellen (végeredmény: 43-28).

A VPSE-nek az őszi szezonban két elhalasztott mérkőzése volt, amelyeknek pótlása minden bizonnyal tavasszal történik majd meg. Városunk kézilabdázónői jelenleg tizenkét ponttal a tabella negyedik helyén állnak.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 11. forduló:
Veszprém Pannon SE–BBSC Balatonboglár 43-28 (19-12)
Munkacsarnok, zárt kapuk. Vezette: Poller, Szűcs.

Domján Attila
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. PEAC 12 12 0 0 443 325 118 24
2. DKKA U22 9 8 0 1 324 240 84 16
Utolsó módosítás: 2021. február 21. 11:52
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 7. 2021. március 21. 15:00 Siófok, Munkacsarnok Siófok U22 Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 15. 2021. március 7. 14:00 Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium Egerszegi KK Veszprém Pannon SE
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 14. 2021. február 28. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok VPSE DKKA U22
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 13. 2021. február 20. 14:00 Hévíz, Városi Sportcsarnok Hévíz VPSE 26-29
kézilabda Női kézilabda NB II Délnyugati csoport 12. 2021. február 14. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE BDSE Nemesvámos 33-35
kézilabda Női kézilabda NB II dél-nyugat, 2020/2021 11. 2020. december 6. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Balatonboglár 43-28