//
Katalin névnap

Practical VLS: közel álltak a bravúrhoz

2020. november 23. 4:00
Izgalmas mérkőzésen 2-1-re alulmaradt a vendég Practical VLS a jó erőt képviselő Mosonmagyaróvár otthonában vasárnap délután a labdarúgó NB III tizenkilencedik fordulójában.

A második otthonában vizitált a harmadik – meglepetést készültek okozni vasárnap délután Pető Tamás tanítványai, akik a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság soron következő fordulójában a masszív játékerőt képviselő Mosonmagyaróvárnál vendégeskedtek.

Ahogy a Practical VLS, úgy bajnokesélyes házigazda is nagy elánnal vetette bele magát az összecsapásba. Utóbbinak pedig Laki Balázs révén sikerült is megszereznie az első játékrész közepén a vezetést, amely egyúttal a félidei részeredményt is jelentette (1-0).

A bakonyiaknak nincs okuk szomorkodni (archív fénykép)A bakonyiaknak nincs okuk szomorkodni (archív fénykép)

A szünet után is izgalmas játék folyt a pályán: a minőségi focit produkáló vendég gárda a rutinos Nagy Richárd góljával sikerrel ki is egyenlített a hetvenhetedik percben (1-1).

Úgy tűnt, pontot mentenek a veszprémiek, a mosoniak azonban a rendes játékidő letelte után Szalka Dominik által eldöntötték a találkozó sorsát (végeredmény: 2-1).

Gulyás Gergőéknek így sincs okuk panaszra; közel álltak a bravúrhoz. Igaz, szoros vereségük után visszacsúsztak egy pozíciót a tabellán, de messze még a bajnokság vége. Sőt, a Practical mához egy hétre a Fehárvár II. csapatának otthonában máris javíthat.

Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 19. forduló:
Credobus Mosonmagyaróvár–Practical VLS Veszprém 2-1 (1-0)
MTE-1904 Sporttelep (zárt kapuk). Vezette: Jakab (Imrő, Volentics)
Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bokor, Debreceni, Czingráber, Horváth K. (Balogh, 67.), D’Urso, Bohner, Jasarevic, Nagy K. (Szalka, 55.), Illés (Tóth M., 80.), Laki. Vezetőedző: Varga László
Veszprém: Deczki – Dobsa, Gulyás, Gálfi, Kovács D., Rédling, Nagy R., Pavlitzky (Molnár B., 46.), Vass, Somogyi, Babos (Michel, 74.). Vezetőedző: Pető Tamás.
Gólszerzők: Laki (25.), Szalka (92.), ill. Nagy R. (77).

Utolsó módosítás: 2020. november 22. 17:20
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 16. 2020. december 9. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Érd
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 20. 2020. december 6. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Nagykanizsa
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2020. november 29. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Fehérvár II. Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 19. 2020. november 22. 13:00 Mosonmagyaróvár, MTE Sporttelep Mosonmagyaróvár Practical VLS 2-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 18. 2020. november 14. 13:30 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS ZTE II. 1-0
labdarúgás férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 17. 2020. november 8. 13:30 Komárom, Molaji Sporttelep Komárom Practical VLS 1-0