//
Salamon névnap

Szoros győzelem zárt kapuk mögött

2020. szeptember 21. 8:41
A félidőben még háromgólos volt a lemaradása a házigazda veszprémi kézilabdázónőknek, akiknek végül sikerült fordítaniuk a hévíziek ellen a harmadvonal dél-nyugati csoportjának vasárnapi mérkőzésén.

Vasárnap idei első hazai megmérettetése készült városunk harmadosztályban szereplő női kézilabdacsapata, a Veszprém Pannon SE, amely úgy határozott, hogy a koronavírus-járvány adta helyzetben nem kockáztat: Ács Anna és társai a második körben a Városi Munkacsarnok zárt kapui mögött kényszerültek vendégül látni a Hévíz együttesét.

Miután a VPSE az első körben alulmaradt a megyei nagy rivális Nemesvámos vendégszeretetében, nem volt kérdés, hogy győztes szándékkal léptek hazai parkettre Lozsi Annáék. A Zala megyeiek azonban mindezt nem adták ingyen: olyannyira, hogy az első játékrész után 16-13-at mutatott az eredményjelző a javukra.

Lozsi Anna három találattal járult hozzá a győzelemhez (archív fénykép)Lozsi Anna három találattal járult hozzá a győzelemhez (archív fénykép)

A szünet után viszont rendezte sorait a VPSE: játékosai összeszorított a fogakkal előbb kiegyenlítettek, majd megfordították a mérkőzést, végül pedig meg is őriztük egygólos előnyüket egészen a lefújás pillanatáig (32-31).

Németh Krisztáék vasárnap első pontjaikat gyűjtötték be a 2020/2021-es kiírásban. A Veszprém Pannon SE legközelebb szeptember 26-án, szombaton 15.00 órás kezdéssel a Dunaújvárosi KKA U22-es csapatának otthonában lép majd pályára.

Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2. forduló:
Veszprém Pannon SE– Hévízi SK 32-31 (13-16)
Veszprém, Városi Munkacsarnok (zárt kapuk mögött). Vezette: Farkasné, Szauder.
A Veszprém Pannon SE legeredményesebb góldobói: Németh Kriszta 6, Ács Anna 5.
Edzőik: Pischné Bankó Zsuzsanna és Némethné Sulyok Erzsébet.
Hétméteresek: 4/3 ill. 6/4.
Kiállítások: 6 ill. 12 perc.

Domján Attila
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021
1. DKKA U22 5 5 0 0 177 136 41 10
Utolsó módosítás: 2020. október 19. 10:53
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugat, 2020/2021 6. holnap 15:00 Veszprém, Munkacsarnok Veszprém Pannon SE Marcali
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugat, 2020/2021 5. 2020. október 17. 16:00 Tolna, Városi Sportcsarnok Tolna Veszprém Pannon SE 22-37
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugat, 2020/2021 4. 2020. október 11. 15:00 Veszprém, Munkacsarnok (zárt kapuk) Veszprém Pannon SE Egerszegi KK 38-25
kézilabda Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2020/2021 3. 2020. szeptember 26. 15:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok DKKA U22 Veszprém Pannon SE 34-25