2021. április 12.
//
Gyula névnap

NB II-es ellenfelet kapott a VLS Veszprém

2020. szeptember 11. 9:12
Csütörtökön megtartották a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójának sorsolását: megyénkből hat csapat is érdekelt az országos főtáblán.

A labdarúgó Magyar Kupa 2020/2021-es kiírására összesen 480 csapat nevezett. A megyei selejtezőkből végül 47 alakulat került a főtáblára. Hozzájuk csatlakozott 49 NB III-as, 20 másodosztályú és 12 élvonalbeli csapat, így alakult ki a nyitány teljes, 128-as mezőnye.

Városunk NB III-as csapata, a VLS Veszprém is érdekelt a sorozatban. Megyénket továbbá az NB II-es FC Ajka, a harmadosztályú Pápa és Balatonfüred mellett a megyei első osztályú Ajka Kristály és Tihanyi FC képviselheti.

A veszprémiek rutinos alakulatot fogadnakA veszprémiek rutinos alakulatot fogadnak

A csütörtöki sorsoláson a Pető Tamás vezette Veszprémet az NB II-es Szegeddel párosították össze.

Az összecsapásra megyeszékhelyünk Városi Stadionjában szeptember 19-én, szombaton kerül sor. Pontos időpont egyelőre még nem került kiírásra, a továbbjutás egyetlen felvonáson dől majd el.

Az első forduló párosításai:

  • VLS Veszprém (NB III)–Szeged-Csanád (NB II)
  • Ikarus-Maroshegy (megye I)–FC Ajka (NB II) 
  • Pápai Perutz FC (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
  • Balatonfüredi FC (NB III)–Debreceni EAC (NB II) 
  • Ajka Kristály (megye I)–Lipót (NB III) 
  • Tihany (megye I)–Kecskemét (NB III)
Simon Dani
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021
M GY D V LG KG GK P
1. III. Kerület 27 20 5 2 65 15 50 65
2. Mosomagyaróvár 27 17 6 4 59 19 40 57
3. Practical VLS 27 14 8 5 42 28 14 50
4. Lipót 27 14 6 7 54 40 14 48
5. Nagykanizsa 27 13 7 7 58 37 21 46
6. Puskás II. 27 13 4 10 49 38 11 43
7. Érd 27 12 6 9 37 31 6 42
8. Sopron 27 12 6 9 39 38 1 42
9. Tatabánya 27 12 4 11 41 30 11 40
10. Pápa 27 10 6 11 34 41 -7 36
11. Balatonfüred 27 10 5 12 47 45 2 35
12. Gárdony-Agárd 27 9 8 10 48 54 -6 35
13. Fehérvár II. 26 10 4 12 34 41 -7 34
14. Komárom 26 10 4 12 31 45 -14 34
15. Bicske 27 9 7 11 32 37 -5 34
16. ZTE II. 27 7 12 8 34 42 -8 33
17. BKV Előre 27 6 10 11 32 42 -10 28
18. Szabadkikötő 27 5 4 18 43 66 -23 19
19. Ménfőcsanak 27 4 5 18 25 58 -33 17
20. Nagyatád 27 2 3 22 22 79 -57 9
Utolsó módosítás: 2021. április 4. 20:19
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 31. 2021. április 25. 17:00 Agárd, Sportpálya Gárdony-Agárd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 30. 2021. április 18. 17:00 Nagyatád, Sportcentrum Nagyatád Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 29. 2021. április 14. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Tatabánya
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 28. tegnap 16:30 Budapest, III. Kerületi központ III. Kerület Practical VLS 3-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 27. 2021. április 4. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Sopron 1-1
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021 26. 2021. március 27. 15:00 Lipót, Sportkomplexum Lipót Practical VLS 1-2
előző események betöltése