2021. április 17.
//
Rudolf névnap

Győzelem az utolsó felkészülési meccsen

2020. július 26. 21:36
A számos helyzetet kialakító veszprémi labdarúgócsapat fordított és nyert a szintén NB III-as MOL Fehérvár II elleni vasárnapi edzőmérkőzésen.

Az NB III-as Iváncsa elleni 2-2-es döntetlen, a szintén harmadosztályú Dunaújváros elleni 2-1-es vereség, illetve a megye I-es Úrkút elleni 2-0-s győzelem után utolsó felkészülési mérkőzésén vasárnap a MOL Fehérvár II együtteséhez látogatott a VLS Veszprém.

Érdekesség, hogy az NB III Nyugati csoport augusztus 2-ai nyitányán éppen a székesfehérváriak második csapatát látják vendégül majd a bakonyiak.

Jól sikerült a főpróba: megérdemelten nyert a VLS Veszprém (archív fotó)Jól sikerült a főpróba: megérdemelten nyert a VLS Veszprém (archív fotó)

A fülledt melegben rendezett találkozón a veszprémiek alakítottak ki több lehetőséget, az első játékrész derekánál mégis a hazaiak jutottak vezetéshez. Deczki előbb még bravúrral védett, a kipattanót azonban Holdinger a hálóba lőtte (1-0).

Még a szünet előtt egyenlített Pető Tamás legénysége: Vass Szilárd húsz méterről a jobb felső sarokba zúdította a játékszert (1-1).

Öt perc telt el a második felvonásból, amikor egy hazai öngólt követően már a mienknél volt az előny (1-2).

Húsz perccel a vége előtt büntetőt lőhetett a házigazda, azonban Deczki vetődve hárított.

Több gól már nem esett, a VLS Veszprém győzelemmel hangolt a jövő vasárnapi (17.30) hazai bajnoki nyitányra.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzés:
MOL Fehérvár II-VLS Veszprém 1-2 (1-1)
Veszprém: Deczki – Rédling, Dobsa, Gulyás, Kovács, Gálfi, Vass, Somogyi, Sárossy, Major, Nagy R. Csere: Molnár Bence, Molnár Balázs, Horog, Victor, Varga, Krebsz, Babos, Pavlitzky. Vezetőedző: Pető Tamás.

vehir.hu
Kovács Bálint
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2020/2021
M GY D V LG KG GK P
1. III. Kerület 29 22 5 2 70 15 55 71
2. Mosonmagyaróvár 29 18 6 5 62 24 38 60
3. Practical VLS 29 15 8 6 43 31 12 53
4. Nagykanizsa 29 15 7 7 64 39 25 52
5. Lipót 29 15 7 7 61 44 17 52
6. Sopron 29 13 7 9 41 39 2 46
7. Érd 29 13 6 10 40 35 5 45
8. Puskás II. 29 13 5 11 50 41 9 44
9. Tatabánya 29 13 4 12 42 31 11 43
10. Fehérvár II. 29 12 4 13 41 43 -2 40
11. Komárom 29 12 4 13 35 50 -15 40
12. Gárdony-Agárd 29 10 8 11 51 59 -8 38
13. Bicske 29 10 7 12 34 39 -5 37
14. Balatonfüred 29 10 6 13 50 49 1 36
15. Pápa 29 10 6 13 36 45 -9 36
16. ZTE II. 29 7 13 9 36 45 -9 34
17. BKV Előre 29 7 10 12 35 47 -12 31
18. Szabadkikötő 29 6 4 19 47 69 -22 22
19. Ménfőcsanak 29 4 6 19 28 62 -34 18
20. Nagyatád 29 2 3 24 24 83 -59 9
Utolsó módosítás: 2021. április 14. 19:28
Események
Sportág Sorozat F. Időpont Helyszín P. csapat V. csapat E.
következő események betöltése
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 32. 2021. április 28. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Puskás Akadémia II.
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 31. 2021. április 25. 17:00 Agárd, Sportpálya Gárdony-Agárd Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 30. holnap 17:00 Nagyatád, Sportcentrum Nagyatád Practical VLS
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 29. 2021. április 14. 15:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Tatabánya 1-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 28. 2021. április 11. 16:30 Budapest, III. Kerületi központ III. Kerület Practical VLS 3-0
labdarúgás Férfi labdarúgó NB III nyugati csoport, 2020/2021 27. 2021. április 4. 13:00 Veszprém, Városi Stadion Practical VLS Sopron 1-1
előző események betöltése