Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Fertőtleníti a buszokat, elszeparálja a buszvezetőket a V-Busz

2020. március 14. 10:23
A veszprémi helyi közlekedési társaság is megtette az óvintézkedéseket a koronavírus miatt.

A koronavírus terjedése ellen a következő intézkedéseket hozta. Hétfőtől a járatokon az első ajtókon nem lehet felszállni, a többi ajtót használhatják az utasok felszállásra.
A gépjárművezetőknél a veszélyhelyzet alatt nem lehet jegyet vásárolni. A gépjárművezetők biztonsága érdekében a buszok első részei kordonnal lesznek elzárva.

A járatok továbbra is csak érvényes bérlettel vagy jeggyel vehetők igénybe. Mivel a sofőrnél hétfőtől nem lehet menetjegyet vásárolni, kérjük az utazás előtt a megszokott értékesítési pontokon vásárolja meg jegyét! Az ellenőrök továbbra is ellenőrzik a jegyek és bérletek érvényességét utazáskor. Az elővételes jegyeket a 2. ajtóknál lévő jegykezelőknél tudják az utasok érvényesíteni. A virucid anyagos fertőtlenítő takarítást napi rendszerességgel végzik. 

vehir.hu
további cikkek
A futball szeretete nem kor kérdése Veszprémben sport A futball szeretete nem kor kérdése Veszprémben Egész napos futballprogrammal telt meg a veszprémi Március 15. úti Sportcsarnok, ahol a 40+ korosztály számára rendeztek öregfiúk teremfoci tornát. A kilenccsapatos viadal nemcsak a gólokról és az eredményekről szólt, hanem arról a játékörömről és közösségi élményről is, amely évtizedek óta összeköti a labdarúgás szerelmeseit. tegnap 15:38 Mintegy 170 párt indulhat a 2026-os országgyűlési választáson közélet Mintegy 170 párt indulhat a 2026-os országgyűlési választáson Körülbelül 170 párt indulhat a 2026. április 12-ére kitűzött országgyűlési képviselő-választáson – közölte az Országos Bírósági Hivatal (OBH) az MTI megkeresésére. Négy évvel ezelőtt még 267 jogerősen bejegyzett párt szerepelt a nyilvántartásban. tegnap 11:28 Csodafegyver az influenzaszezonban életmód Csodafegyver az influenzaszezonban Amikor megérkezik az influenzaszezon, a legtöbben ugyanazokat a reflexeket kapcsoljuk be: több C-vitamin, melegebb ruhák, fokozott kézmosás, és persze a védőoltás kérdése is előkerül. Az elmúlt években azonban egyre többször bukkan fel egy kevésbé látványos, ám annál izgalmasabb szereplő az immunvédelem háttérszínpadán: a bélrendszerünk – pontosabban annak mikrobiomja. És vele együtt egy fogalom, amely talán még nem épült be a köztudatba, de komoly figyelmet érdemel: a szimbiotikum. tegnap 9:09

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.