Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. április 17. Rudolf
2025. április 17. Rudolf

Állatkertbe látogattak a Cserhát és az Újtelep civiljei

2019. október 11. 14:42
Némedi Lajos alpolgármester invitálására az állatkertbe látogattak pénteken a Cserhát Baráti Társaság és az Újtelep Baráti Kör tagjai.

Némedi Lajos alpolgármester invitálására az állatkertbe látogattak pénteken a Cserhát Baráti Társaság és az Újtelep Baráti Kör tagjai.

vehir.hu
Domján Attila
további cikkek
Iskolások segítségével díszítették az állatkert tojásfáját közélet Iskolások segítségével díszítették az állatkert tojásfáját A húsvéti ünnepre készülve a Veszprémi Állatkert különleges tojásfát díszít: a zöldülő ágakra strucctojások is felkerülnek. tegnap 14:39 A medvék se tudják, mitévők legyenek Veszprémi Állatkert A medvék se tudják, mitévők legyenek Idén is megtartotta hagyományos medveles programját február 2-án az állatkert. 2025. február 3. 12:59 Felébredt Csipkerózsika-álmából Veszprém legendás lépcsője, ami megőrizte az egykori cserhátiak emlékét történelem Felébredt Csipkerózsika-álmából Veszprém legendás lépcsője, ami megőrizte az egykori cserhátiak emlékét Kevesebb, mint száz éve még Veszprém egyik fő turisztikai attrakciója volt. Aztán hosszú évtizedeken át az elburjánzott növények uralták a környékét, nemrég viszont ismét része lett a belváros szövetének. Ha valaki ma a Giricses-lépcsőn sétál, azon az úton halad végig, ahol egykor a kofák a vállukon cipelték fel a több tízkilós gabonazsákokat a Cserhát platóra. Jákói Bernadett helytörténeti kutatóval a lépcsőn sétálva idéztük fel Veszprém akkori korszakát, amikor még létezett a gabonapiac, a szocializmus nem rombolta le a Cserhát házait, de egy rejtélyes barlangról is lesz szó valahol a belváros alatt. 2025. január 18. 20:12 Az állatkert első ötven évét bemutató kötet jelent meg közélet Az állatkert első ötven évét bemutató kötet jelent meg Megjelent dr. Kégl Tamás Emlékek a Veszprémi Állatkert első 50 évéből című könyve, amely történelmi áttekintésen és személyes történeteken keresztül mutatja be a vadaspark első fél évszázadát. 2024. november 29. 15:14

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.