Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Elégedetten távoznak az ügyfelek

2014. április 4. 10:54
Harmincezredik ügyfelét fogadta a veszprémi kormányablak pénteken délelőtt, akit dr. Kovács Zoltán kormánymegbízott köszöntött ebből az alkalomból a helyszínen.

A veszprémi Fodorné Gulyás Katalin rendszeresen felkeresi a kormányablakot, férje rokkantságához kapcsolódó költségtérítés miatt havonta intézi ügyeit itt. Nagy örömmel fogadta a kormánymegbízott ajándékát, első meglepetésében azt mondta, még soha nem nyert semmit. – Az ügyintézés gyors és rugalmas, egyszer sem kellett sokat várakoznom és mindig elégedetten távozok. Kedvesek, segítőkészek és udvariasak az ügyintézők, ha kell tanácsot is adnak – mondta.

Gyors és rugalmas az ügyintézésGyors és rugalmas az ügyintézés

Dr. Kovács Zoltán kormánymegbízott tájékoztatása szerint szép eredményeket hoztak az elégedettségi mutatók. A felmérés szerint 10 emberből 7 tisztában van a kormányablak funkciójával, ahol már több mint 250 ügyintézés érhető el. A megyében összesen 15 kormányablakot nyitnak, legközelebb a most átadott járási hivatalban, majd Herenden. 

Dr. Kovács Zoltán kormánymegbízott nyújtja át az ajándékot a 30 ezredik ügyfélnek Dr. Kovács Zoltán kormánymegbízott nyújtja át az ajándékot a 30 ezredik ügyfélnek

A veszprémi kormányablak vezetője szerint a leggyakrabban családtámogatással kapcsolatban érdeklődnek az ügyfelek, de tulajdoni lap másolatot is rendszeresen kiadnak. Fülöpné dr. Ábrahám Adrienn hozzátette, olyankor is segítenek az ügyfeleknek, ha a kérés nem a kormányablak hatásköre, ilyenkor a legjobb tudásuk szerint adnak tájékoztatás, ha kell, időpontot is foglalnak a megfelelő helyre. 

2011. január 1-jei indulása óta a kormányablak hétköznapokon 8 és 20 óra között tart nyitva, ami az állami szolgáltatások gyors és könnyű elérését szolgálja.

Cseh Zoltán
további cikkek
Hétfőn nyílnak a Sportrégió pályázatai Európa Sportrégiója Hétfőn nyílnak a Sportrégió pályázatai Január 26-án, hétfőn délben nyílnak meg a Veszprém-Balaton Európa Sportrégiója 2026 pályázatai. A programsorozat keretében közel másfél milliárd forintból támogatnak a régióban megvalósuló egészség és mozgás fókuszú rendezvényeket, programokat. tegnap 15:30 Lázárinfó Balatonalmádiban: három óra maratoni kérdezz-felelek tabuk nélkül közélet Lázárinfó Balatonalmádiban: három óra maratoni kérdezz-felelek tabuk nélkül Lehet szimpatizálni, vagy nem szimpatizálni Lázár Jánossal, de az vitathatatlan, hogy az a politikai kommunikáció, amit ő a Lázárinfóval végez, kuriózumnak számít Magyarországon. Bárki, bármiről, tabutéma nélkül kérdezhet, a válasz pedig nem harminc nap múlva írásban érkezik, hanem ott és azonnal a minisztertől. Ezzel a fórummal érkezett Balatonalmádiba is csütörtök délután, ami végül maratoni hosszú, háromórás kérdezz-feleleket jelentett, ahol szóba került sok téma mellett a MÁV, a 8-as és 71-es út helyzete, a balatoni építkezések és Mészáros Lőrinc is. tegnap 13:18 Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között közélet Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon - írta a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán. 2026. január 22. 15:19

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.