Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 22. Beáta
Veszprém
11°C
2026. március 22. Beáta
Veszprém
11°C

Hiteltelen baloldal

2014. március 25. 0:17
Még önmagukat sem tudják definiálni. Összefogás, kormányváltók. Jobb lenne, a hitelteleneknek neveznék magukat.

Mindenféle marketing tevékenység alapja, hogy jól fogalmazzuk meg magunkat. Tudjuk, kik vagyunk, mit akarunk. Az MSZP vezette ellenzéki szekértábor még ezt sem tudja megfogalmazni. Nem tudják kicsodák, micsodák. Voltak "összefogás". Majd mikor rájöttek, hogy mástól nyúlták le ezt is, akkor váltottak. Váltottak, "kormányváltók" lettek. Most már van név. Határozottságot sugallnak. És ennyi. Nem több. Hiszen még egy rendezvényt sem tudtak tető alá hozni március 15-én. Az, amit ott csináltak szánalmas magyarázkodás, bohóckodás volt.

MSZP, DK, Együtt 2014, Liberális Párt még a programban, stílusban sem egyeztek meg. Az egykori SZDSZ-vezér, Fodor nyájas, kedves, megértő. Mesterházy menekülős, majd erőtlen keménykedő. Gyurcsány teljes frontos letámadást hajt végre a nap minden percében. És amit még láthatunk az a mérhetetlen arrogancia, lekezelő, durva, kioktató stílus. Mesterházy kecskés hasonlata egyszerűen megdöbbentő. Az hogy a Demokratikus Koalíció kitiltja a köztévét, vagy a Hír Tévét a rendezvényeikről, az megdöbbentő. Ők a nyitott, minden új rezdülésre figyelő, megértő liberálisok ezen a területen a demokrácia alapelveit sem tartják be. 
A kényes kérdéseket kerülik. Ha mégis válaszra kényszerítik őket, tagadnak. Amikor kiderül, hogy nem mondtak valósat, akkor már azt tagadják, hogy hazudtak.

Mit lehet várni egy önmagát megfogalmazni sem tudó, félelemmel kibélelt, arrogáns, bizonytalanságot mutató politikai tömörüléstől. Egy biztos. Semmi jót!   

Azt hiszem politikai elkötelezettségtől függetlenül az emberek érthető, határozott, az ő érdekeiket felvállaló, emberi megnyilvánulásokat várnak el a pártoktól. És ezt jelen pillanatban nem az ellenzék testesíti meg!

vehir.hu
további cikkek
CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk közélet CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk Brüsszel nem az európai emberek érdekeit képviseli, hanem az ukránok elnökét. Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk, mert Európa jövőjéről nem a bürokratáknak, hanem Európa nemzeteinek kell dönteniük. Ez a mi küldetésünk - jelentette ki a miniszterelnök szombaton Budapesten. tegnap 13:17 Szijjártó Péter Veszprémben: 'Ha belehúznak minket egy háborúba, akkor mindennek vége' közélet Szijjártó Péter Veszprémben: 'Ha belehúznak minket egy háborúba, akkor mindennek vége' Kiemelkedő gazdasági eredmények, rekordszámú új munkahely és világviszonylatban is egyedülálló családtámogatási rendszer áll szemben egy formálódó háborús világkorszak veszélyeivel Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter szerint, aki csütörtök délután a veszprémi Agóra előtt tartott lakossági fórumán világította meg az áprilisi sorsdöntő választás valós súlyát, miszerint a cél a hazai sikerek megvédése és Magyarország békéjének garantálása. ma 9:39 Valóban meglepetést fog okozni a Demokratikus Koalíció? választás 2026 Valóban meglepetést fog okozni a Demokratikus Koalíció? Egy gazdátlan DK-s alapszervezetet kellett ujjáépíteni 2022 után Veszprémben, miközben országos szinten a Tisza Párt gyakorlatilag majdnem az összes ellenzéki erőt maga alá gyűrte. A DK mégis azt mondja, nélkülük nem lehet megdönteni Orbán Viktor kormányát. Hogy ezt mire alapozzák, arról is beszélgettünk podcastünkben Hrabovszki Lászlóval, a párt veszprémi képviselőjelöltjével. De szóba kerültek a baloldali értékek, a „kék fideszes” bírálat, a visszalépés lehetősége és a DK-s meglepetés is. 2026. március 20. 10:07

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.