Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Fidesz: A paksi fejlesztés a hosszútávú rezsicsökkentés alapja

2014. március 21. 0:06
A Gyurcsány-koalíció Paks ügyében is kórusban hazudik, homlokegyenest mást mondanak, mint korábban. A baloldal összes vezető politikusa korábban támogatta a paksi fejlesztést – írja közleményében a Fidesz veszprémi szervezete. Kövesse a Vehirt a Google keresőben Válassza kedvenc forrásának, és előrébb kerülnek a híreink Beállítom

Kiderült az is, hogy baloldali politikusok vastagon hasznot húztak 2010 előtt az atomerőművön – áll a közleményben. A szocialista  Józsa István 7 milliárdot kaszált a paksi atomerőművön, Gyurcsány Ferenc 80 milliót tett zsebre, Harangozó Tamás is milliókat talicskázott ki az atomerőműből. Mesterházy Attila egy éve egy francia óriásvállalattal tárgyalt titokban a paksi bővítésről. A Gyurcsány-koalíció tehát teljesen hiteltelen Paks ügyében is.

A magyar emberek energiabiztonságának kérdése nem kampánytéma. A paksi erőmű bővítése hazánk energiafüggetlenségének és a hosszú távú rezsicsökkentés alapja. Emellett tízezer új munkahelyet teremt és hozzájárul a gazdasági növekedéshez is – zárul a veszprémi Fidesz közleménye.

vehir.hu
további cikkek
Radnai Márk a Tisza Szigetek kritikáiról és lemorzsolódásáról, a Közhang patformról és Navracsicsék kezdeményezéséről közélet Radnai Márk a Tisza Szigetek kritikáiról és lemorzsolódásáról, a Közhang patformról és Navracsicsék kezdeményezéséről Új víziót kell adni a Tisza Szigeteknek, találni kell egy olyan struktúrát, amelyben ezek a közösségek megőrizhetik szabadságukat, ugyanakkor a demokrácia jegyében be tudnak kapcsolódni bizonyos ügyekbe - mondta Radnai Márk, a Tisza országgyűlési képviselője a hétvégén a Tisza Szigetek országos találkozójának helyszínén, a Margitszigeten, ahol reagált a közösségen belüli kritikákra, sőt, még Navracsics Tiborék legújabb felhívására is - utóbbiról ráadásul nem teljes elutasítással beszélt. tegnap 10:49 Navracsics: 'Tudjunk békésen egyet nem érteni!' közélet Navracsics: 'Tudjunk békésen egyet nem érteni!' Párbeszédet kezdeményez Magyarország jövőjéről és az elmúlt 36 év tanulságairól Navracsics Tibor, az Orbán-kormány volt közigazgatási és területfejlesztési minisztere és Ferencz Orsolya volt űrkutatási biztos. A Facebookon csütörtökön erről közzétett videóban a politikusok egy polgári demokrata társadalmi kezdeményezés elindításáról is beszéltek. A kezdeményezéshez már Porga Gyula, Veszprém polgármestere is csatlakozott. 2026. augusztus 22. 11:05 Baka András: 'Nem építhetjük az új Magyarországot a bosszúra' Baka András Baka András: 'Nem építhetjük az új Magyarországot a bosszúra' A magyar társadalom mély megosztottságát nevezte az elmúlt évek legsúlyosabb következményének Baka András köztársasági elnökké választása után tartott beszédében kedden a Parlamentben. 2026. augusztus 11. 17:56

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.