Iskolajáték / Nagyon könnyen nyert a válogatott a finnek ellen

2008. november 30. 19:40
Európa-bajnoki selejtezőn tizenkilenc góllal legyőzte a magyar férfi kézilabda-válogatott Finnország legjobbjait. Az óriási fölényben játszó nemzeti csapatunk a csütörtöki idegenbeli sikert követően Nyíregyházán is leiskolázta a skandináv együttest. Putics és Ilyés is remekelt, előbbi 11, utóbbi 7 találattal vette ki részét a sikerből. Árulkodó adat a vendég együttesről, hogy a második játékrészben mindösszesen négyszer (!) vették be a mieink kapuját.

Férfi kézilabda Eb-selejtező, 4. forduló:

Magyarország – Finnország 34:15 (17:11)
Nyíregyháza,
3700 néző.. Vezette: Guszko, Repkin (fehéroroszok)
Magyarország: Fazekas – Gulyás 3, Mocsai 1, Ilyés 7, Herbert, Gál 2, Törő 4
Csere: Mikler (kapus), Putics 11 (4), Grebenár 2, Harsányi 3 (1), Zubai Sz., Vadkerti 1
Finnország: Kurpa – Valo, Stenius, Sillanpää 2, J. Karlsson 2, Kangas 2, Tamminen 5 (3)
Csere: Lindström (kapus), Jansson, Engström 2, Viljanen 2, R. Karlsson, Raerinne
Az eredmény alakulása. 5. p.. 2:2. 11. p.: 8:2. 19. p.: 13:6. 23. p.: 13:10. 27. p.: 16:11. 45. p.: 26:11. 51. p.: 29:13
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 4/3

Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! Telekom Veszprém Utolsó másodperces góllal nyert a Veszprém a BL-negyeddöntőben! A házigazda Telekom Veszprém hatgólos hátrányból felállva 32-31-re nyert a dán Aalborg Handbold ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtök esti, első felvonásán. A visszavágót jövő szerdán 18.45-kor rendezik Dániában. tegnap 20:24 A hazai sportolók is az állatvédőket támogatják! A hazai sportolók is az állatvédőket támogatják! Idén is arra buzdítja a Közös ügyünk az állatvédelem Alapítvány az adózókat, hogy állatvédőknek ajánlják fel 1%-ukat. tegnap 20:21 Fehér Zsolt: Mindenkinek meg kell találnia a saját motivációját! 1. Futsal Club Veszprém Fehér Zsolt: Mindenkinek meg kell találnia a saját motivációját! Alázatot, szenvedélyt, győzni akarást, bizonyítási vágyat, szívvel-lélekkel való küzdelmet vár játékosaitól a veszprémi futsalcsapat vezetőedzője, Fehér Zsolt a címvédő, éllovas Haladás ellen pénteken (kezdés: 18.30) az NB I felsőházi rájátszásának utolsó hazai meccsén. tegnap 16:12 Májustól megszűnik a fizetős parkolás szombat délelőttönként közgyűlés Májustól megszűnik a fizetős parkolás szombat délelőttönként Beszámolt a rendőrkapitány, ötvenezres támogatást biztosít az önkormányzat az újszülötteknek – ülésezett a képviselő-testület csütörtökön. tegnap 15:06