Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Véget ér a nyári menetrend a MÁV-nál

2012. augusztus 24. 15:16 // Forrás: MTI
Visszaáll a vonatok közlekedésében a nyári menetrendet megelőző, megszokott közlekedési rend hétfővel - tájékoztatott a MÁV-Start pénteken.

A vasúttársaság közölte: a változások elsősorban a balatoni vonatokat érintik, az utazási igényekhez igazodva a nyár végétől már kevesebb szerelvényt indítanak a tóhoz. A tapasztalatok alapján azonban ősszel is kedvelt kerékpáros célpont a Balaton, így továbbra is közlekednek a tó körüli nagy befogadóképességű és felújított kerékpárszállító kocsik.

A közlemény szerint szintén augusztus 27-én lép életbe az éves menetrend módosítása, amely lehetőséget ad a vasúttársaságnak, hogy átvezesse menetrendjébe az aktuális változásokat.

A további csatlakozási lehetőségek biztosítása, a hivatás- és a diákforgalom, illetve az év közben felmerült regionális utasigények megfelelőbb kiszolgálása érdekében változások lesznek a Budapest-Nagykanizsa-Gyékényes, a Gyékényes-Pécs, a Vác-Diósjenő-Balassagyarmat, a Hatvan-Somoskőújfalu, a Debrecen-Sáránd-Nagykereki, a Debrecen-Tiszalök, a Mezőtúr-Battonya, a Cegléd-Szeged és a Kiskunfélegyháza-Szentes-Orosháza vonalon.

A hétfőn életbe lépő változásokról az utasok a www.mav-start.hu oldalon tájékozódhatnak, illetve a helyi tarifával hívható MÁVDIREKT vonalon, a 06-(40)494949-es telefonszámon is kaphatnak bővebb felvilágosítást.

vehir.hu
további cikkek
„Otthon és nyaraló”, avagy stratégiai víziók és rekorddöntő számok a régió turisztikai évadnyitóján közélet „Otthon és nyaraló”, avagy stratégiai víziók és rekorddöntő számok a régió turisztikai évadnyitóján Veszprém adott otthont kedden a régió turisztikai évadnyitójának, ahol a szakma krémje az Európa Sportrégiója 2026 címhez kapcsolódva tekintett a jövőbe. Míg Navracsics Tibor a Balaton társadalmi és gazdasági kettősségére, valamint az infrastrukturális kihívásokra helyezte a hangsúlyt, addig az MTÜ vezérigazgatója rekordokat döntő 2025-ös évről és új, célzott támogatásokról számolt be. tegnap 22:02 Megkezdődhet a kivitelezés a Veszprém-Ajka vasútvonalon közlekedés Megkezdődhet a kivitelezés a Veszprém-Ajka vasútvonalon Megkezdődhet a kivitelezés a Veszprém-Ajka vasútvonal 150 méteres szakaszán - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója kedden Facebook-oldalán. tegnap 14:07 Spanyolország megtiltaná a 16 éven alattiak hozzáférését a közösségi médiához közélet Spanyolország megtiltaná a 16 éven alattiak hozzáférését a közösségi médiához Spanyolország megtiltaná a 16 év alattiak hozzáférését a közösségi médiához, és további intézkedéseket tervez a biztonságos, demokratikus, alapvető jogokat tiszteletben tartó digitális környezet garantálására - jelentette be a spanyol kormányfő Dubajban, a kormányközi világtalálkozó (WGS) keddi plenáris ülésén. tegnap 13:54

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.