Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. március 21. Benedek
Veszprém
9°C
2026. március 21. Benedek
Veszprém
9°C

Több közterület-felügyelő lesz Veszprémben

2012. március 14. 16:00
A közterület-felügyelők országos szakmai továbbképzésánek és konferenciájának ad helyet Veszprém a jövőhéten.

A kétnapos  konferencia védnöke dr. Kovács Zoltán a megyei kormányhivatal vezetője. A Sédinfo Bt. szervezésében megvalósuló továbbképzés fő területe az áprilisban hatályba lépő törvény és a kapcsolódó jogszabályok. A változásokról, az egységes alkalmazás, és értelmezés érdekében előadásokat tartanak dr Virág Rudolf a KIM helyettes államtitkára, dr Molnár Marianna a Legfőbb Ügyészség osztályvezető főügyésze, dr. Darkó Zsolt, és dr Kálmán Gergely, a BM jogszabály előkészítő főosztályától, és dr Zongor Gábor a Töosz főtitkára, valamint a megyei rendőr-főkapitányság és megyei főügyészség vezető tisztségviselői.

Az országos szakmai továbbképzés immár 5. alkalommal rendezik meg Veszprémben, minden alkalommal a ismeretfrissítés, a jogszabályi változások egységes értelmezés volt a cél. A hatóságoknak közös céljuk, az egységes átállás egy-egy változás hatálybalépésekor.
 

vehir.hu
további cikkek
Veszprém és a Bakony-Balaton térség kitolta a határait a Kihívások Napján Kihívások Napja Veszprém és a Bakony-Balaton térség kitolta a határait a Kihívások Napján Több mint 5000 embert mozgatott meg a Veszprém-Balaton Európa Sportrégiója 2026 programsorozatának kiemelt eseménye, a március 21-i Kihívások Napja. Bár a megkísérelt 4 GUINNESS WORLD RECORDS™ rekordkísérlet végül nem sikerült, a rendezvény így is hatalmas sikerrel zárult, hiszen több ezer ember mozdult meg egyszerre, a napot pedig végig a közösségi élmények határozták meg, ahol az összekötő kapocs a mozgásélmény volt. ma 20:11 Több ezer ember már megmozdult Veszprémben közélet Több ezer ember már megmozdult Veszprémben Reggel óta nem szakadt meg a lánc a 12 órás váltófutásnál, miközben az Óváros téri rekordkísérletekre is több százan érkeztek. A hivatalos eredményhirdetés este hét órakor lesz. Közben megérkeztek a Megyeház térre az olimpikonok és sztársportolók, akiket ki lehet hívni a különböző ügyességi feladatokban. ma 15:48 CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk közélet CPAC Hungary - Orbán Viktor: Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk Brüsszel nem az európai emberek érdekeit képviseli, hanem az ukránok elnökét. Meg fogjuk nyerni ezt a választást, és utána nem megállunk, hanem előrelépünk, mert Európa jövőjéről nem a bürokratáknak, hanem Európa nemzeteinek kell dönteniük. Ez a mi küldetésünk - jelentette ki a miniszterelnök szombaton Budapesten. ma 13:17

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.