Egy pontot ért a két gól

2011. október 29. 21:01 // Forrás: Nemzeti Sport Online
A Veszprém FC 2:2-es döntetlent játszott a vendég Videoton II együttesével a másodosztály 11. fordulójában.

Labdarúgó NB II Nyugati csoport, 11. forduló:
Veszprém FC–Videoton Puskás Akadémia 2–2 (0–1)
Veszprém, 300 néző. Vezette: Kiss Norbert (Kepe Arnold, Kulman Tamás)
VFC: Kádár – Garai, Hegedüs, Lang, Bosnjak – Thiago (Schleer, 80.), Hevesi-Tóth, Molnár Z., Finta (Leitold, 57.) – Novothny, Alex (Nikolin, 46.) Vezetőedző: Vágó Attila.
Videoton: Somodi – Margitics, Vaszicsku, Papucsek, Farkas N. – Macsicza, Soós (Orbán, 72.), Király – Balog (Baracskai, 72.), Máté, Babos (Jankovics, 78.) Vezetőedző: Hartyáni Gábor.
Gólszerző: Máté (0–1) a 26., Novothny (1–1) az 50., Novothny (2–1) a 72., Macsicza (2–2) a 84. percben
Kiállítva: Farkas N. (második sárgalapért) a 76. percben

Mestermérleg

Vágó Attila: – Az első játékrészben gyengén játszottunk, majd a folytatásban sikerült egyenlíteni és megfordítani a mérkőzést, de egy gyermeteg egyéni hiba miatt az ellenfél újra kiegyenlített. A játék összképe alapján igazságos eredmény született.

Hartyáni Gábor: – Az első félidővel nem volt probléma, a második félidőben a kapu előtt határozottabb hazaiak megfordították a találkozó állását. Csapatom erejét mutatja azonban, hogy tíz emberrel is sikerült egyenlítenünk.

Forrás: Nemzeti Sport Online