Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Nemzetközi birkózó sikerek Kalocsán

2011. október 17. 20:39 // Forrás: Janku Ferenc
Szombaton nemzetközi versenyen vettek részt a Centrum Sport Egyesület birkózói Kalocsán.

A Deák Ferenc Emlékversenyt immár 22. alkalommal rendezték meg, amelyre tizenegy hazai és határon túli csapat hozta el legjobb versenyzőit. A négy korosztály számára kiírt megmérettetés a városi sportcsarnokban zajlott, ahol izgalmas, sok esetben parázs csatákat láthatott a közönség.

A veszprémi alakulat jól sáfárkodott erejével, így mind a tíz versenyzője dobogós helyen végzett:
1. helyezett: Ihász Dávid, Krebsz Martin, Márkus Ádám.
2. helyezett: Jákói Márk, Márkus Bánk.
3. helyezett: Nagy Gergő, Németh Donát, Krebsz Botond, Fürst Péter, Krebsz Kolos.

A végelszámolás is kellemes meglepetést hozott a Janku-Túri edzőpáros irányítása alatt felkészülő sportolóknak, hiszen összesítettben a dobogó második fokára állhatott fel a csapat.

vehir.hu
további cikkek
Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon kultúra Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. ma 1:09 Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott strandkézilabda Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott csoportelsőként, a maximális négy ponttal jutott tovább a zágrábi világbajnokság középdöntőjébe, mivel 2-0-ra nyert Puerto Rico ellen szerdán, a csoportkör utolsó fordulójában. tegnap 21:24 Idős szörföst mentettek ki a Balatonból a vízi rendőrök Balaton Idős szörföst mentettek ki a Balatonból a vízi rendőrök A 81 éves férfi magatehetetlenül sodródott a Balaton vizén, Balatonakali előtt. A rendőröknek épségben sikerült partra hozniuk. tegnap 20:13

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.