Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Veszprémi tájbringások Csehországban

2011. június 28. 20:19
A Veszprémi VKE-Nelson-Aminostar kerékpárosai remekül helytálltak a csehországi Radikovban rendezett tájékozódási kerékpárversenyen.

Az elmúlt hétvégén a kilencfős magyar csapat a csehországi Radikovban rendezett cseh-szlovák MTBO-kupán állt rajthoz. A szombat délelőtti sprintszámot a kisváros körüli parkerdőben rendezték meg a csaknem 350 fős mezőny számára. A gyors átmenetek, pörgős pályák után délután a háromfős váltóverseny következett, ahol a mieink három csapattal versenyeztek.

Vasárnap délelőtt az un. pontbegyűjtő hosszútávon is mindannyian rajthoz álltak, ahol az ellenőrzőpontokat szabadon választott sorrendben kellett érinteni minél rövidebb idő alatt.

A Veszprémi VKE-Nelson-Aminostar kerékpárosai remekül helytálltak. A következő napokban pedig már Pilsenben, majd a hazai országos bajnokságokon folytatják felkészülésüket az augusztusi junior világbajnokságra, amelynek Olaszország ad otthont.

Eredmények

Sprint H17: Horváth Gergő 5. hely.
Sprint H20: Bedő Csaba 4. hely, Németh Bence 7. hely.

Váltó: Bedő Csaba, Németh Bence, Nagy Benő 2. hely.
Horváth Gergő, Jankó Tamás, Marosffy Dániel 3. hely.

Pontbegyűjtő H17: Horváth Gergő 1. hely.
Pontbegyűjtő H20: Bedő Csaba 3. hely.

vehir.hu
további cikkek
Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon kultúra Több bor, hosszabb esték, változatlan hangulat a Rizling, Jazz Fesztiválon Két hét múlva, július 10-én Veszprém óvárosa kicsit kiszakad a megszokott pezsgésből és mintegy önálló faluként szerepel majd a térképeken. Nem először történik ilyen, hiszen az elmúlt másfél évtizedben majdnem minden nyáron felépült a borfalu, hogy teret adjon a hazai és vendégként a legjobb külföldi boroknak és pezsgőknek, na meg persze az igényes, jazzalapú zenének a Rozé, Rizling, Jazz Fesztiválon. A szervezők idén sem ígértek többet, mint a már bizonyított recept, néhány részletében mégis alkalmazkodtak a megváltozott körülményekhez. ma 1:09 Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott strandkézilabda Strandkézilabda-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott A magyar férfi strandkézilabda-válogatott csoportelsőként, a maximális négy ponttal jutott tovább a zágrábi világbajnokság középdöntőjébe, mivel 2-0-ra nyert Puerto Rico ellen szerdán, a csoportkör utolsó fordulójában. tegnap 21:24 Idős szörföst mentettek ki a Balatonból a vízi rendőrök Balaton Idős szörföst mentettek ki a Balatonból a vízi rendőrök A 81 éves férfi magatehetetlenül sodródott a Balaton vizén, Balatonakali előtt. A rendőröknek épségben sikerült partra hozniuk. tegnap 20:13

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.