Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre

Lezárják a repülőtérhez vezető bekötő utat a nyolcas felől

2021. március 16. 9:09

  A beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. megbízásából a STRABAG Építő Kft. kivitelezésében valósul meg a 8. számú főút Veszprém déli elkerülő I. üteme a Litéri és Füredi csomópontok között.
A tárgyi beruházás a 8. sz. főút 44+600-52+100 km szelvények között valósul meg, az egybefüggő 7,5 km hosszú útszakasz építése egyidőben, két külön tervezési szakaszban készül el.

2021.03.18. és 2021.04.01. között átépítés miatt lezárásra kerül a Szentkirályszabadja repülőtéri bekötőút és a 8- as számú főút csatlakozása.

A 8- as számú főút mindkét irányban egy sávon továbbra is járható marad. A lezárással érintett területek Szentkirályszabadja felől lesznek elérhetőek ebben az időszakban.

Emellett március 17-én és március 25-én a 8. számú főút Füredi és a Tapolcai csomópont közötti szakaszán (a 52+400 km szelvényében) optikai légvezeték kiváltása miatt, várhatóan 11 és 13 óra között (időjárás függvényében) a forgalmat az út teljes szélességében megállítják majd 10-15 percre.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.