Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
6°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
6°C

Túra Füredről Almádiba

2016. április 14. 20:31 // Forrás: Fotó: illusztráció
A Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE április 17-én, vasárnap kerül sor a Balatoni Kilátók hegyifutó versenyre, illetve a Balatoni Kék Tavasz teljesítménytúrákra.

– Az idei évben a korai húsvét miatt a szokásosnál egy kicsit később, a tavasz derekán rendezzük meg hegyifutó versenyünket és a Balatoni Kék teljesítménytúra sorozatunk tavaszi állomását. Idén az irányt is megfordítottuk: Balatonfüredről Balatonalmádiba halad az útvonal – tájékoztatta portálunkat Hitesné Gyuricz Márta.

Az eseményről ITT talál további részleteket.

vehirsport.hu
további cikkek
Éremeső a Zemplénben – remekül szerepelt a Veszprémi Honvéd SE Erdőbényén Veszprémi Honvéd Sportegyesület Éremeső a Zemplénben – remekül szerepelt a Veszprémi Honvéd SE Erdőbényén Erdőbényén, a Zemplén festői dombjai között rendezték a tájékozódási futók hosszútávú országos bajnokságát és az országos pontbegyűjtő csapatbajnokságot. A Veszprémi Honvéd SE kisebb létszámmal, de annál nagyobb elszántsággal vett részt a kétnapos megmérettetésen, és összesen négy arany-, három ezüst- és hét bronzéremmel zárta a hétvégét. 2025. október 17. 14:20 Kétnapos tájfutó ünnep Veszprémben – sikeres rendezés, sikeres versenyzés Veszprémi Honvéd Sportegyesület Kétnapos tájfutó ünnep Veszprémben – sikeres rendezés, sikeres versenyzés A Veszprémi Honvéd SE tájfutói öt arany-, hat ezüst- és három bronzéremmel, illetve több bajnoki pontot érő helyezéssel zárták a saját rendezésű országos bajnokságot. 2025. szeptember 26. 15:06 Sporttörténeti hétvége Veszprém belvárosában közélet Sporttörténeti hétvége Veszprém belvárosában Szeptember 20–21-én Veszprém belvárosa különleges sportélmény helyszínévé vált: a Veszprémi Honvéd Sportegyesület rendezésében került sor a rövidtávú országos bajnokságra (ROB), valamint a sprint váltó országos bajnokságra (SVOB). A világranglista-futamként is jegyzett esemény több mint 1300 versenyzőt vonzott, 10 évestől egészen a 90 éves korosztályig – köztük osztrák, német, macedón és japán sportolókkal. 2025. szeptember 21. 13:10

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.