Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2026. május 8. Mihály
Veszprém
12°C
2026. május 8. Mihály
Veszprém
12°C

Nem foglalt állást a Jobbik Veszprémi Alapszervezete

2016. április 25. 19:21
Az egész országot bejárta a hír, miszerint Vona Gábor, a Jobbik elnöke vétójogával élve nem támogatja három Jobbikos alelnök újrázását. A Jobbik Magyarországért Mozgalom Veszprémi Alapszervezetének véleményére is kíváncsiak voltunk.

Forgóné Kelemen Judit önkormányzati képviselőt, Galambos István megyei sajtófőnököt és Orbán Imrét, a Jobbik Magyarországért Mozgalom Veszprém megyei elnökét kerestük meg az üggyel kapcsolatban. Arra lettünk volna kíváncsiak, hogy a párt helyi politikusai vajon Vona Gábor döntésével vagy a leköszönő alelnökökkel értenek-e egyet, ők azonban nem nyilvánítottak véleményt.

Megkeresésünkre a következő választ adták:

Az ügyben minden szereplő, több fórumon elmondta már a véleményét az elmúlt napokban, ráadásul a Jobbik hivatalos álláspontját már közzétette. A Kongresszus időpontját hamarosan bejelentjük, ahol eldőlnek a Jobbikot érintő belső személyi kérdések, addig türelmüket kérjük. A kongresszusi szavazásokat követően természetesen tájékoztatni fogjuk a sajtót.

A Jobbik lehetséges szakadásáról itt írtunk.

vehir.hu

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.