Ugrás a kezdőoldalra Ugrás a tartalomhoz Ugrás a menüre
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C
2025. december 5. Vilma
Veszprém
7°C

Ha még nem tudja, hogy hol szilveszterezzen…

2015. december 23. 11:47
A legtöbben már tudják, hogy merre töltik az év utolsó óráit. Akik mégsem, azoknak ajánlunk pár veszprémi bulit. Boban Markovic, amerikai hangulat és sok retro party.

Sokan töltik december utolsó napját szállodákban, otthon barátokkal, vagy családi körben. A jó házibuliknál nincs jobb, de aki mégis tanácstalan, és inkább nagyobb tömegben eresztené ki a gőzt Veszprémben, azoknak összeállítottunk egy listát.

Historia Hangvilla

Azt ígérik, hogy elhozzák Amerikát Veszprémbe. 2015-öt exkluzív Hollywood-ot megidéző környezetben lehet náluk búcsúztatni. Több féle csomagot kínálnak, amelyekben welcome drink, meglepetés program, és csomagtól függően exkluzív vacsorát, lakomát és előadást kínálnak. A részleteket a Facebook oldalukon lehet olvasni.

Mythos Music Club

A Szabadság téri szórakozóhelyen a 2016-os év eljövetelét egy felejthetetlen Retronic partyn lehet ünnepelni. Oldalukon azt írják, hogy nem kínálnak egyebet 1000 forintos belépőért, mint szimplán csak a város legjobb buliját, minden sallang nélkül.

Expresszó

Itt Stanéspan aka.Oxygen & Elf szórakoztatja a közönséget december 31-én. Oldalukon azt írják, hogy 1000 forintos belépőért stílusbeli megkötés nélküli ramazuri várható. Előtte még nyereményjátékot is hirdetnek, amivel pezsgőket és belépőket is lehet nyerni.

Daiquiri

A húszemeletes félemeletén retro buli várható az év utolsó napján, ahol elhozzák a régi idők szilveszter estéjét a sas kabarétól kezdve a retro zenékig. A hangulatról PEAT JR aka. PETER WALLEY gondoskodik, miközben tombolát húznak és welcome drink is jár majd a belépő mellé.

Tűzijáték biztosan lesz az Óváros térenTűzijáték biztosan lesz az Óváros téren

Óváros tér

Valószínűleg a Macskajaj című film zenéjét is jegyző Boban Markovic és rezesbandája lesz Veszprémben a legnagyobb név, aki szilveszter éjjel felbukkan. Az ingyenes koncert este 10 órakor kezdődik, mindezt éjfélkor tűzijátékkal megszakítják, amit aztán Selector Emka talpalávalójával fűszereznek. Mindeközben a lélekmelegítőkről a Street Foodos kocsik gondoskodnak.

Marica

A Kossuth utcai kávézó idén is megrendezi a 30-99 éveseknek szóló, már jól bevált szilveszteri programját. A közel 6 ezer forintos jeggyel bőséges vacsorát, welcome drinket és retro bulit kapunk, utóbbiért Tóth Józsi felel.

DC Club

A nem csak egyetemistáknak szóló Egyetemes Szilveszter nevű bulin a fesztivál hangulatot a kiemelt látványtechnika és 3 lemezlovas is garantálja. A laza hangulatú estén a lágyabb és az elektronikusabb zenéket kedvelők is jól szórakozhatnak majd. Az éjfélig érkezőket ajándék koktéllal várják. A legjobban bulizók között pedig folyamatosan több üveg pezsgőt osztanak szét. Ezért a buliért elővételben 700,- a helyszínen pedig 1000 forintot kell majd fizetni.

BlisSs

A belvárosi üzletházzal szemben lévő szórakozóhelyen a buli 21 órától indul majd, és egészen 23 óráig italakciókkal várják az arra járókat. Egészen éjfélig a belépő díjtalan, utána pedig 1000 forintot kell majd fizetni. A zenéről Dj Roadman gondoskodik.

Fricska

Fricska szilveszer, avagy a vadászidény utolsó éjszakája- írják az oldalukon. Hogy ez mit takar? Este hét órás kezdést, welcome drinket, két fajta bőséges ünnepi menüt narancsos vadmalaccal sonkatekercsekkel és mousse-szal, valamint DJ Sosemvoltot. A programot 8500 forintért kínálják. Érdemes előre foglalni!

Szilveszteri listánkat az interneten fellelhető információkra alapoztuk, így lehetséges, hogy kimaradt néhány szervezett belvárosi buli. Ha tud ilyenről, írja meg nekünk!

Ge. Á.
további cikkek
Esküvők, konferenciák, bulik helyszíne – ahol a vendég számít közélet Esküvők, konferenciák, bulik helyszíne – ahol a vendég számít A veszprémi Menekülj Szórakoztató Központ neve eddig egyet jelentett a minőségi szabadulószobás élményekkel és a barátságos, családias hangulattal. Ez azóta sem változott, az elmúlt időszakban azonban nagy lépést tettek előre: megnyitották saját rendezvénytermüket, ami azóta esküvők, konferenciák, workshoppok, sajtótájékoztatók vagy akár magán jellegű bulik kedvelt helyszíne. 2025. november 26. 15:25 Suhanunk a vízen: mivel lovagoljuk meg a Balaton hullámait? Balaton Suhanunk a vízen: mivel lovagoljuk meg a Balaton hullámait? A Balaton vízisport-kínálata már messze túlmutat a régi idők hagyományos lehetőségein, a vitorlázáson, evezésen vagy vízibiciklizésen. A magyar tengeren számos innovatív, újfajta mozgásforma kipróbálására nyílik lehetőségünk. 2025. augusztus 8. 11:07 Őszies idő, változatos zenei kínálat és egy zenélő bringóhintó – így indult az idei Utcazene Fesztivál utcazene Őszies idő, változatos zenei kínálat és egy zenélő bringóhintó – így indult az idei Utcazene Fesztivál Az Utcazene Fesztivál 2000 óta színesíti meg a veszprémiek nyarát folyamatosan fejlődő és változatos programjaival. Ez csütörtökön sem alakult másként, a hétköznap ellenére is megtelt a város emberekkel és a világ különböző pontjairól jött előadókkal. 2025. július 18. 15:43

A következő oldal tartalma a kiskorúakra káros lehet.

Ha korlátozná a korhatáros tartalmak elérését gépén, használjon szűrőprogramot!

Az oldal tartalma az Mttv. által rögzített besorolás szerint V. vagy VI. kategóriába tartozik.