Hidegfront érkezik

Szerző: vehir.hu | Forrás: vmeteo.hu | 2012. február 19. | 0 hozzászólás

Ma napközben nyugat felől erősen megnövekszik a felhőzet, az esti óráktól kisebb eső, vegyes halmazállapotú csapadék is hullhat.

Hidegfront érkezik, a szél északnyugatira fordul és megélénkül. A front előtt 5 és 7°C közé melegszik a levegő.

Hétfőn sok lesz felettünk a felhő, élénk északnyugati szél fúj. Napközben többször számíthatunk ismétlődő esőre, záporra, de vegyes halmazállapotú csapadék és hó is előfordulhat. Kissé visszaesik a nappali felmelegedés, a holnapi maximum érték 3°C körül alakul.

Keddtől a hétvégéig napos-felhős időszakok váltogatják egymást, számottevő csapadék nem valószínű. A gyengén fagyos reggeleket egyre kellemesebb hőmérsékletű nappalok követik, a hét második felében már 10°C fölé is melegedhet a levegő.
 

Cikkeink szabadon átvehetők a forrás (vehir.hu) megjelölésével, interneten a cikkre mutató link elhelyezésével.

Hozzászólások

Ehhez a cikkhez még nem érkezett hozzászólás. Légy te az első!

Új hozzászólás

Becenév Kötelező
Hozzászólás Hozzászólásommal elfoagom a vehir.hu szabályzatát.